Pushuesja relaksohet nudo në Shëngjin

August 5, 2015 19:22

Pushuesja relaksohet nudo në Shëngjin

Ndërkohe që i nxehti këto ditë po shënon temperatura rekord, njerezit janë dyndur në plazhet e vendit për të i’u shmangur vapës përvëluese.

Por ajo që është bërë e shpeshtë këto kohë në plazhet tona është se njerezit nuk po e kursejnë veten e tyre, duke u shfaqur nudo, kryesisht femrat.

Një foto e postuar në një faqe në Facebook, tregon një grua që është zhveshur nudo në plazhin e Shëngjinit.
Si duket kjo femër ka dashur të marrë rreze në çdo pjesë të trupit.

August 5, 2015 19:22
Komento

5 Komente

 1. capajev August 5, 19:54

  Rreze ne hije 😉

  Reply to this comment
 2. agron August 6, 11:30

  Mire e ben. Nuk e gjykoj pavaresisht se nuk do e lejoja te nje familiari.
  E di, jam pak jo koerent

  Reply to this comment
 3. Djal Tirone re August 6, 13:33

  jeni bo te gjithe si manjake e sikur nuk keni pare ndonjehere gjoks, mos te shihni dike ne plazh se do e nxirrni ne gazete, te dhjefsha ata te IS te dhjefsha o popull dele.

  Reply to this comment
 4. nje ish myslyman August 6, 14:43

  Po nuk eshte nudo , eshte toppless ,( me gjoks jashte) dhe nuk ka ndonje gje qe perben lajm .

  Reply to this comment
 5. I.Troplini August 6, 15:13

  O perverse,

  ne kohen e Enverit, pensionistet dilnin tek liqeni dhe i benin gazetes qe gjoja lexonin, nje vrime. Ju nuk keni nevoje per manipulime te tilla. Ju keni thjesht nje vrime te madhe ne tru. Kjo nuk eshte gazetarizem. Eshte thjesht semundje njerezish qe s,kane pare bote me sy. Rrace manjakesh dhe pederastesh.!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*