Pyetet për jetën luksoze të Shkëlzenit, ja si përgjigjet i ati

January 31, 2018 22:41

Pyetet për jetën luksoze të Shkëlzenit, ja si përgjigjet i ati

Në intervistën e dhënë në Abcnews, Sali Berisha është pyetur edhe për jetën luksoze që bën e dashura e djalit të tij, Armina Mevlani.

I pyetur nga Baton Haxhiu nëse fjalimet e tij në parlament për varfërinë dhe mjerimin përputhen me jetën luksoze dhe postimet në rrjetet sociale të Arminës, Berisha ka anashkaluar udhëtimet në parajsat turistike të Arminës dhe Shkëlzenit dhe e ka parë atë vetëm në kuadër të punës si Blogere.

“Unë nuk mund ta ndaloj Arminën të ketë Instragram”, ka thënë Berisha duke shtuar se fotot që ajo bën publike i ka në kuadër të porosisë që i bëjnë firmat e modës.

Por pavarësisht kësaj ai tha se, do të qe kundër nëse i biri dhe ajo që ai e etiketon si “partnerja e tij” do të bënin “një jetë ekzuberante”.

o.j./dita

January 31, 2018 22:41
Komento

5 Komente

 1. REZI January 31, 22:49

  hahahaha…një jetë ekzuberante, s’mund ta ndaloj të ketë instagram, e di se dhe ja kërkojnë firmat e modës, ky që s’njihte baxhanakun e tij di me se merret e dashura e të birit. Sa për të qeshur është bërë!
  Paguhet ky që shkon sa nga njëra studie tek tjetra? aman hiqeni nga ekranet se i futi tartakutin njerëzve.

  Reply to this comment
 2. ha ha h ,kta jane me shume se primitive per kte Bote January 31, 22:49

  loje islamistash .
  tinzare ordiner primitive
  pregatisin gjithcka bashke me pare
  dhe pastaj bojn gjasme e ftojn ne Studio .

  kaq primitive jane kta e kujtojn se po mashtrojn dike ?
  kta jane sharlatanet e njerezimit ,
  qe mashtrojne veten e vet ,me intervista te inskenuara .
  kur do zhduket kjo fare e ndyre nga ai vend !

  Reply to this comment
 3. h February 1, 07:59

  Mbase kujtoi se pe bente fushate elektorale ne Bathore.

  Reply to this comment
 4. intelektuali February 1, 10:19

  SA TURP QE MEDIA JONE KOMBETARE REKLAMON PAPUSHIM NJE PUSHTETAR ISH KOMUNIST KUSAR DHE VRASTAR ME MANTALITET ENVERIST.

  Shikoni si e reklamojne Sali Kusarin dhe Sali Vrastarin debilet dhe dallkauket e ABC News te katunarit lezhian Aleksander Frangaj, pronar i TV Klan:

  PROFESOR DOKTOR SALI BERISHA

  Po Gerdeci?
  Po 21 janari?
  Po Remzi Hoxha?
  Po Kosta Trebicka?
  Po Rruga e Kombit?
  Po ARMO?
  Po, Po, Po…..?

  Po cfare “Profesor-Doktori” alla albanez eshte ky spiuni i Sigurimit, Sali Berisha kur eshte kopje e diktatoreve kusare dhe gjakatare me ogurzinj qe ka patur historia e Botes? Po si nuk ka pak turp media jone kombetare qe reklamon papushim kusaret dhe vrastaret e Vatanit duke demonstruar nje moral qe u ka rene poshte brekeve? Po shikoni si heshtin si peshku pa uje

  PO PSE ME “PROFESORE DOKTORE” KUSARE DHE VRASTARE DO TE HYJE SHQYPNIA NE BE?

  Reply to this comment
 5. alfons February 1, 11:43

  Po te desha un deklaroj Sala para pak ditesh i ketheja paret e firmave piramidale!Po te desha un nuk firmosja ligjin 7501(qindra te vrare! gjoba pa fund nga GJ.I.N.D.)Desha un pa armatosa shqiptaret per te “mbrojtur”vrare me njeri tjetrin!Po te desha un e kisha vrare Rucin por u vesh si grua dhe ne maloket na i ndalon kanuni te qellojme mbi grate!Po te desha un kur vrava azemin pushtoja kryeministrine por ma mblodhen te huajt!Desha un pa u fut Nano ne burg!Desha un pa i dhash miliona kur doli nga burgu!Po te desha un e kisha vrare Ramen por nuk me doli ne prite!Po te desha un nuk e rindertoja gerdecin per ca fshatare qe u vrane e u plagosen!Tani po te doje ky hedh qeverine ne lane shkateron parlamentin pengon reformat dhe ne fund do na thot FEMIJET E MIJ PARET I KAN ME DJERSE DHE TE ME HANI M…….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim