Pyetja për Ramën në Fb: Po me 20 katëshin e Lulit çfarë do bëhet?

August 23, 2014 12:16

Pyetja për Ramën në Fb: Po me 20 katëshin e Lulit çfarë do bëhet?

Një ditë pasi Këshilli Kombëtar i Territorit mori vendim për pezullimin e lejeve të ndërtimit deri pas zgjedhjeve vendore të 2015, kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale shpreh edhe një herë vendosmërinë e tij për të “shkatërrimin dhe shëmtimin e Shqipërisë”.

Por ndërsa Rama shkruan se do të ndalet abuzimi i frikshëm përmes lejeve të ndërtimit një qytetar i pyet lidhur me ndërtimin e pallatit pranë Digës së Liqenit, objekt për të cilën PS ka ndërmarrë fushatën për t’i kërkuar Bashës dorëheqjen pasi po betonizon Tiranën.

rama fb

August 23, 2014 12:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*