Qarkullonte pa patentë, modelja ruse u ofron seks policëve për t’i shpëtuar dënimit

September 7, 2018 19:23

Qarkullonte pa patentë, modelja ruse u ofron seks policëve për t’i shpëtuar dënimit

Ajo është modele ruse, një nga ato yje që rrëmbejnë me të parën vëmendjen në rrjetin social Instagram, por që fatkeqësisht është dënuar me 18 muaj burgim.

Gjithçka ka lindur nga një ndalim rutinë policor, pasi Kira Mayer drejtonte automjetin e saj tip Mercedes pa pasur leje drejtimi.

E gjendur përpara shkeljes flagrante të qarkullimit rrugor, e ndoshta edhe pa asnjë “kacidhe” në xhep, ajo vendosi t’i korruptonte dy oficerët e policisë që e ndaluan me një propozim të padëgjuar më parë: një raport seksual mes të treve.

Por, pasi policët refuzuan propozimin, ajo doli nga makina dhe i goditi. Dënimi me 18 muaj burg besohet të jetë si për drejtim të paligjshëm automjeti, ashtu dhe për tentativë korrupsioni përmes akteve seksuale.

l.h/ dita

September 7, 2018 19:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*