Qëllohen me armë zjarri 3 të rinj, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur në Mallakastër

June 29, 2015 08:11

Qëllohen me armë zjarri 3 të rinj, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur në Mallakastër

Tre të rinj janë qëlluar me armë zjarri ne fshatin Ninesh te Mallakastrës gjatë orëve të para të ditës së sotme.

Nga ngjarja ka mbetur i vdekur i riu 22-vjeçar Alfons Dautaj.

Ndërsa kanë mbetur të plagosur Riza Fejzo dhe Maringlen Luari

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e situatës.

Nuk dihen ende motivet.

June 29, 2015 08:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim