Qëllohet me armë 39-vjeçari në Bilisht

May 3, 2018 22:09

Qëllohet me armë 39-vjeçari në Bilisht

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Bilisht.

I plagosuri është identifikuar si Erjon Çollaku 39 vjeç, i cili u qëllua me armë në qendër të qytetit. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Sipas informacioneve paraprake, 39-vjeçari Çollaku ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Shkaqet e plagosjes me armë janë të paqarta. Forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për të identifikuar autorin dhe për të zbardhur motivet e të shtënave me armë.

o.j/dita

May 3, 2018 22:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*