FOTOT / Atentat me armë zjarri te Lungomare, vdes 36-vjeçari

July 30, 2017 21:27

FOTOT / Atentat me armë zjarri te Lungomare, vdes 36-vjeçari

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në Vlorë .

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Lungomares. Sipas informacioneve ende të pakonfirmuar, dyshohet se një person ka mbetur i vdekur dhe disa të plagosur.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Mësohet se 36-vjeçari R.O ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nuk ka ende informacion zyrtar nga Policia, teksa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

July 30, 2017 21:27
Komento

2 Komente

 1. Merqez Katunari July 31, 04:57

  Vlora ka kohe qe po behen vrasje ne mes te qytetit dhe mbeten pa autore. Nuk jane shenja te mira

  Reply to this comment
 2. Mato Gjini nga Peqini July 31, 13:58

  Ju lumtê. E bete Vloren Kandahar, ashtu siç, e deshet. Rini dhe hani m….nashti. Doni dhe turizem e turiste…pa leeee. ngordhni dhe vdisni per ca alabake qe krenohen me krimin e tyre ne qytet.U kane bere zap.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*