Qendra e Tiranës pa energji elektrike

December 31, 2015 18:37

Qendra e Tiranës pa energji elektrike

Një defekt në nënstacion ka bërë që qendra e Tiranës të mbetet pa energji elektrike.

Lajmin e bëri të ditur vete OSHEE-­ja përmes një njoftimi zyrtar.

Bëhet fjalë për nënstacionin që gjendet në fillim të bulevardit “Zogu I”.

Energjia u rikthye pas rreth  60 minutash.

December 31, 2015 18:37
Komento

1 Koment

  1. . December 31, 18:44

    … Ceta Talibane PD-se saboton dhe festat e fund-vitit … njerez te dyshimte te tyre kane prishur qellimisht rrjetin elektrik per te krijuar pakenaqesi tek shqiptaret …

    Ky eshte nje akt tjeter vandal i Cetes Talebane PD-se me kriminelin psikopat Sali Bisha.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*