Kjo është fotoja që ka veçuar Rama nga bora e pazakontë në Tiranë

February 28, 2018 09:05

Kjo është fotoja që ka veçuar Rama nga bora e pazakontë në Tiranë

Këtë mëngjes, Rama ka zgjedhur një foto të bustit të Skënderbeut të mbuluar nga reshjet e borës, një fenomen i rrallë për klimën e Tiranës për të përshëndetur ndjekësit e tij.

MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të pazakontë të përmendores së Skënderbeut në qendrën e Tiranës zbardhur prej dëborës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në facebook.

o.j/dita

February 28, 2018 09:05
Komento

1 Koment

  1. Kasandra February 28, 09:56

    Bukuri marramendëse: Skënderbeu u zgjua. Ai ka hapur sytë! Mirëmëngjes, Kasandra.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*