Qesharake ajo që ndodhi në Cërrik, shkatërrohet dasma për një spec

August 13, 2017 21:53

Qesharake ajo që ndodhi në Cërrik, shkatërrohet dasma për një spec

Në një dasmë në zonën e Sulovës në Cërrik ka ndodhur një situatë e pazakontë.

Në këtë dasmë janë shërbyer edhe speca djegës, të cilët për fatin e keq të dasmorëve kanë qenë i variacionit “spec djegës kinez”, i cili vetëm nëse e vendos në buzë sjell pasoja të rënda për organizmin e jo më t’i hash.

“Të gjithë kanë përfunduar shumë keq. Salla e dasmës është braktisur dhe të vetmit kanë qëndruar dhëndri me nusen dhe disa fëmijë dhe dasmorë që nuk e kishin provuar specin”,- shkruan infoelbasani.

August 13, 2017 21:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*