Qeveria dhe grupi i PS vishen me “luledielli”

December 18, 2017 10:30

Qeveria dhe grupi i PS vishen me “luledielli”

Në ditën kur opozita ka mbledhur qindra protestues kundër zgjedhjes së Kryeprokurorit të ri, i cili sipas tyre është anti kushtetues, qeverisa ka vendosur të përgjigjet ndryshe.

Në Kuvend në çdo karrige ishte vendosur nga një bluzë me luledielli.

Bluzat janë të shoqatës “Ti je një luledielli” që drejtohet nga moderatorja Albana Osmani, e cila u vjen në ndihmë fëmijëve të sëmurë.

December 18, 2017 10:30
Komento

4 Komente

 1. anticensurë25642654 December 18, 10:38

  po për varrezat që ju dhanë grekëve me çfarë u veshën??
  me brekët e nënave tuaja??
  qënje të ndyra!
  të dy palët!!
  si këta që ja dhanë sot shqipërinë gërkut dhe ata që ja dhanë dje!!
  robt të gjithë ndyrësirave të politikës shqiptare!!

  Reply to this comment
 2. demo December 18, 11:05

  Vishuni edhe me mut po deshet,vetem Prokurorin mos ja lini me Sali malokut dhe Monika malokes dhe Ilir katundarit.Ka 30 vjet qe maloket bejne HYQEM ne kete vend.Qe nga Haxhi Qamili,deri tek Sali maloku,katundaret kane qene rrenimi ketij vendi.Katundaret nuk duan shtet,duan pushtet.

  Reply to this comment
 3. Llum December 18, 12:28

  Pse me sharje apo nuk ngopesh dot, ore gomar?

  Reply to this comment
 4. LABI December 18, 13:42

  O EDI o bej SHTET o lere fare!SHqiperia u be 27 vjet qe eshte bere si breket e Ishes,ku Ilir floriridhe Sali Bajga e kane bere mender dhe jane pasuruar ne menyre maramandese me lloj lloj krimesh.Drejtesia te veproje urgjent dhe ti vendose kriminelet ne tavolinen e te akuzuareve.Poshte kriminelet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim