Qeveria të shkarkojë shegertin e Berishës

August 24, 2014 18:57

Qeveria të shkarkojë shegertin e Berishës

Dërguar me SMS

në numrin e redaksisë

Dita! Qeveria duhet të përgatisë paketën ligjore për ndryshimin e Kushtetutës për kryerjen e reformave e zgjidhjen e presidentit nga populli e të kërkohet shkarkimi i këtij presidenti shegert i Saliut i cili kundërshton shumicën parlamentare dhe ai është votuar nga pakica. Nga Mësuesi

August 24, 2014 18:57
Komento

2 Komente

  1. shqip hesapi August 25, 06:28

    Po,ke te drejte o Mesues.

    Reply to this comment
  2. PALOQJA IPD-SE August 25, 16:04

    president shkarravine i vjen era sali

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*