Qeveria zhvendoset në Durrës, sonte festohet 27-vjetori i themelimit të PS

June 12, 2018 11:55

Qeveria zhvendoset në Durrës, sonte festohet 27-vjetori i themelimit të PS

Qeveria ‘Rama 2’ do të zhvendoset në qytetin bregdetar të Durrësit në mbledhjen e radhës dyditore.

Mbledhja do të nisë pasditen e sotme në orën 16:00, ndërsa më pas do të ketë një deklaratë nga Rama në lidhje me vendimet që janë marrë.

Pasdite do të ketë një takim me qytetarët në kuadër të ‘Llogaridhënies’, ndërsa në mbrëmje do të festohet 27-vjetori i themelimit të Partisë Socialiste.

o.j/dita

June 12, 2018 11:55
Komento

6 Komente

 1. anticensurë25642654 June 12, 12:12

  dhe në ilegalitet të ishit nuk do të ishit çvendosur kaq shumë!boll mo me karagjozllëqe se u doli boja!shpenzime të kota që vetëm për idiotë mund të investohen!!

  Reply to this comment
 2. Fidel Kastro June 12, 13:29

  Do behej mire qe me rastin e 27 vjetorit te themelimit te partise i fuar nderi te ishte dhe ndonje perfaqesues i Serbise, mundesisht pasardhes i Dushan Mugoshes ose i Miladin Popoviçit. Jo por ndo nje gje ,por ne respekt te historise.

  Reply to this comment
 3. Adih June 12, 13:38

  “Urime per 27 vjetorin e partise suaj ,nje e treta e bajges se PPSH .Se dy te tretat jane PD e LSI .Ju jemi mirenjohes ne anti shqiptaret ,qe nuk i hapet dosjet e sigurimit famekeq te diktatures ,dhe nuk ja dhate pronat pronareve , Ku ajken bregdetin e perlate per vehten tuaj me 1 euro per meter 2 Mire e keni propoganduar e sajuar Z. Manen si ” BILJARDER ” nen emrin e tij keni fitime te perjeteshme ,por na late edhe neve te perlajme prona e troje ku na ka dashur kokra e qejfit ,se kemi nje popull kokpalare te urte e te bindur , qe pagon me taksat e veta , denimet kondra shtetit shqiptar nga gjykata e Sresbourgut , . Pune e madhe se jane mbi 8000 ,te vrare per ceshtjen e pronave .Ju lumte ja keni kaluar baces se juaj Enver . Ja arritem qellimit me e percare dhe e varrosur perfundimisht ballistet dhe cifligaret shqiptare, qe na i kane pir gjakun deri ne palce ,dhe duke ngrene pula te pjekura .
  Te ju rroje PPSH.. .

  Reply to this comment
 4. POHIMI I JUAJ June 12, 14:07

  PER PASURINE QE KENI SHTUAR JU MINISTRA TE PS.DHE POPULLI VUAN PER BUKE TREGON SHEMBULLIN E VAZHDIMIT TE POLITIKES BABEZI,RRENIM KONCESION..VJEDHJE.SHKONI E MBLIDHUNI NE BUNKER ART.

  Reply to this comment
 5. Mark U.K June 12, 14:53

  Ne fakt 27 vjetori i ndrrimit te emrit per te qene te sakt.Nga kongresi i 10 PPSH ne mengjes u zgjuan socialist,sot ridhjerje.

  Reply to this comment
 6. anticensurë25642654 June 12, 16:07

  ““Jemi miq! Athina mbështet hapjen e negociatave të Shqipërisë””
  po për këtë përse nuk flisni o qeveri bythëlëvizur??
  “Kemi zgjidhur tashmë të gjitha problemet, ne duhet të ndihmojmë dhe të mbështesim Shqipërinë në rrugën e saj europiane”, deklaroi Kotzias.”
  kush janë këto probleme që paska zgjidhur ky barkderri,probleme që e paskan çuar në lumturi??
  përse nuk e paraqisni këtë arritje të qeverisjes tuaj??
  apo janë më të rëndësishme rruga e semanit dhe ndonjë “lëngmareje” buzë detit??
  o qeveri e tradhëtisë së madhe,PËRSE NUK LUMTUROHENI ME ZGJIDHJEN E PROBLEMEVE ME GËRKUN!!
  TË PAKTËN SA GËRKU!!
  nuk duam më shumë!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim