VIDEO: Për të mos harruar, Onkologjiku si ishte dhe si është

January 25, 2018 09:39

VIDEO: Për të mos harruar, Onkologjiku si ishte dhe si është

Kryeministri , Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video dëshmi për ndryshimin e shëndetësisë  si kundërpërgjigje për kritikat e opozitës.

Rama ka publikuar një video me të gjithë investimet të bëra në fushën e mjekësisë, duke zbuluar investimet në spitalin onkologjik të QSUT.

Rama shprehet se ishte opozita aktuale ajo që e katandisi shëndetësinë, në gjendje të mjeruar.

Mirëmëngjes  edhe me këto 2 minuta të vetme që u tregojnë të gjithë atyre që duan të shikojnë, ndryshimin themelor mes nesh e atyre që sot s’kanë turp të protestojnë për shëndetësinë që vetëm e shkatërruan, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

January 25, 2018 09:39
Komento

4 Komente

 1. Sali berishes po ti arrij ja ve vetes January 25, 09:59

  O ram populli do saliun ne burg, leri muret e spitaleve se qysh ishin dhe qysh jane. Sali berisha nuk duhet te jet asnje minute i lire. Kemi 5 vjet qe presim zoti kryeminister.

  Reply to this comment
 2. Bravo qeverrise . bandat pd-lsi eshte tashme e shkuara e Shqiptareve January 25, 10:48

  Ndryshimi eshte qarte i dallushem .
  As qe mundet te behet fjale ,se qeverria Rama ,
  ne aspektin e investimeve ne infrastrukture ,institucione ,
  kudo ka bere ndryshime rrenjesore ,duke i permiresuar ndjeshem jeten e qytetarit shqiptare .
  Sot te pakten qytetari shqiptare ,trajtohet si njeri ,
  duke i afruar ambjente te tilla ,qe e bejne ate ,te ndjehet i rrespektuar nga shteti ,nivele pothuaj si ne vendet europiane .
  Pra gjithcka flet vehte , duket qarte nga te gjithe .
  Ata qe duan te jetojne si njerez ne ate vend sigurishte qe do ishin per kte qeverri e cila tregon interes ne ndryshimin e jetes se qytetarit shqiptare .Asnji nuk do kerkonte sot ,te kthehet ne pushtetin e tipit mesjetare ,te ish bandave ne pushtet pd-lsi .Asnji shqiptare sdo deshironte nji Shqiperi te tipit Afganistan ,pervec bashkpuntoreve te bandave pd lsi ,qe nuk i intereson asgje pervec pushtetit ,vjedhjeve e krimieve .

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 January 25, 15:08

  “ndryshimin themelor mes nesh e atyre që sot s’kanë turp të protestojnë për shëndetësinë që vetëm e shkatërruan,”
  ata shëndetsinë ti shqipërinë,por më e keqja është se ata nuk protestojnë për faljen e teritorit shqiptar greqisë!!
  do të thotë se janë pjestarë në këtë shitje e filluan me dy varreza dhe 500km2 det dh epo të mbështesin për dhënjen e tërë jugut!!
  e gëzofshi onkollogjikun,o popull idiot,ashtu si do gëzojë gërku jugun!!
  mos u mërzitni se shpejt do të harrohet çështja çame do të fillojë ajo labe!!

  Reply to this comment
 4. info analitike January 25, 17:25

  Onkologjiku ka qene ibret qe ne kohen e kumandarit dhe i tille ka mbetur. Mjere ata te cilet u bie ne rrisk te kene te bejne me ate strukture. Nuk kurohen te semuret me reklama o kriepsikopat dhe kete ti e di fort mire ndaj dhe Neten e cove jashte per ta kuruar.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*