Radhë të gjata në autostradën Tiranë-Durrës

May 29, 2016 18:08

Radhë të gjata në autostradën Tiranë-Durrës

Radhë të gjatë kilometrike po shënohen në këto momente në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas raportimeve më të fundit lëvizja në këtë aks të rëndësishëm rrugor është vështirësuar ndërsa makinat detyrohen të lëvizin me shpejtësi të ulët për shkak të trafikut të rënduar.

Koha e bukur ka favorizuar kryeqytetasit ti drejtohen plazhit të Durrësit, çka ka bërë që kthimi në Tiranë të shoqërohet nga mbingarkesa rrugore.

May 29, 2016 18:08
Komento

1 Koment

  1. kujtesa May 29, 18:31

    Ne keto momente trafik ka ne aksin Durres- Tirane dhe jo e kunderta!

    Ndoshta gazetarit i duket njesoj por mua qytetarit me tingellon keq!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?