Rama­ për Metën: A mundet Presidenti të shajë kryeministrin si të ishte ekstremist fqinj

June 17, 2017 13:11

Rama­ për Metën: A mundet Presidenti të shajë kryeministrin si të ishte ekstremist fqinj

­Kryeministri Edi Rama është shprehur i habitur dhe i shokuar mbi deklaratën e Ilir Metës për një televizon grek. “Shokuese intervista e I.M per tv grek!Si mundet nje President shqiptar te shaje kryeministrin e vendit si te ishte ekstremist fqinj?TURP!”

June 17, 2017 13:11
Komento

6 Komente

 1. perkthyesi June 17, 13:27

  Cfare presidenti keni zgjedhur more? Ky nuk ben as per lopcar! Turp e faqe e zeze!

  Reply to this comment
 2. kefalonia June 17, 14:04

  PRESIDENT HAJDUT DHE KRIMINEL ME BLLOK SHENIMESH NE XHEP…. MJER SHQIPERIA……

  Reply to this comment
 3. lelegu June 17, 17:20

  Ca pret nga KOKELOPA ose me sakte KOKEBOLJA META??????

  Reply to this comment
 4. Jevi June 17, 17:34

  Nuk duhet ta kishit zgjedhur vetem per ofezen qe i beri protestuesve 2011 kur deklaroj “Ata ishin kokpalare te PS”
  Tani degjoni pordhet e tij,sepse ricikluat krimin ne presidenc.Kemi pasur president te pa afte,te politizuar por jo kriminele te deklaruar.

  Reply to this comment
 5. Atdhetari June 17, 22:04

  Dy gabime te Edi Rames:
  1- Aleanca me lsi me 2013
  2- Zgjedhja e “like floririt” president me 2017 me votat e PS.
  Fitorja e PS me 25 qershor zgjidh cdo problem.
  Ne se ky likja do zere karriken e presidentit, vendi probleme ka per te patur.
  Qofsha i gabuar!

  Reply to this comment
 6. Mark uk June 18, 08:26

  Nuk e di se cfar ka share Meta ju,po cfardo ju ka thene nuk ka then aq sa meritoni.Kurse kta militarucet me pages qe bejn komente cfar keni me Meten.Kryekryemineli Rama e coj aty ku eshte sot.Shkoni o servila me kater klas e ruani lopt e mos mendoni se jeni ala sekretar partie fshati.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin