Rama “anashkalon” protestën, uron mirëmëngjes me këto pamje

December 18, 2017 09:32

Rama “anashkalon” protestën, uron mirëmëngjes me këto pamje

Teksa pritet që në orët në vijim të zgjidhet Kryeprokurori i përkohshëm në seancën parlamentare, kryeministri Edi Rama në urimin e mëngjesit ka dalë nga tema duke njoftuar përfundimin e një segmenti rrugor.

Kreu i qeverisë njofton se kanë përfunduar punimet për segmentin nga TEG në Farkë. Gjithashtu Rama bën me dije se vijojnë punimet nga Farka deri në Shkozë.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje të Unazës së Jashtme të Tiranës ku ka përfunduar ndërtimi i segmenti të radhës me gjatësi 4.14 km nga “TEG” në Farkë, ndërsa vijojnë punimet nga Farka deri në Shkozë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

December 18, 2017 09:32
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 December 18, 10:11

  o ndyrësirë e tironës
  lëri këto postimet e qelbura!!
  jep llogari për “Qeveria vendos ndërtimin e varrezave të ushtarëve grekë”,tokën shqiptare që po jua bën peshqesh gërkëve të mutit!!
  ahmeti i parë a zogu i kurvës,thonë se je pasardhës i tij,dhe sipas veprimeve po e vërteton,ju dha sërbëve disa pjesë të vogla,të krahasuar me atë që do tu japësh ti gërkut,të shqipërisë!!
  ti po ja kalon atij!!po kërkon të japësh tërë jugun!!
  lëri pordhët mor hale!!
  mos shit shqipërinë mor qën i ndyrë!!

  Reply to this comment
 2. demo December 18, 10:44

  Prandaj hidhte vallen palikari greku ne Krete?Zhduki ato varreza me kocka shqiptaresh,Edi Rama se varret e kufiruit grek do behen varr per ty.

  Reply to this comment
 3. socialist December 18, 12:16

  Edvin, je bere i neveritshem si Nanua e si Berisha. Mjere populli shqiptar qe bie ne duar njerezish si ju, o tradhetare! Jini me te ndyre se Ahmet Zogu qe e mbani ne krye te bulevardit te Tiranes, o funderina qe pafytyresisht ia ruani lekuren njeri-tjetrit, o antishqiptare!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim