Rama anulon intervistën në “Opinion”

May 18, 2017 14:08

Rama anulon intervistën në “Opinion”

 

Kryeministri Edi Rama ka anuluar intervistën e dakordësuar për mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Gazetarit Blendi Fevziu, në Televizionin Klan.

“Opinion.al” tha vendimi për të anuluar intervistën ishte marrë pasi Rama dhe Basha kanë vendosur të mos flasin për median mbi marrëveshjen e arritur.

Kryeministri Rama dhe Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha arritën mbrëmjen e djeshme marrëveshjen që i jep fund krizës politike në vend dhe i hap rrugën pjesëmarrjes së partive opozitare në zgjedhje.

 

May 18, 2017 14:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*