Rama: Beteja kundër informalitetit do vijojë me këmbëngulje, do arrijmë se s’bën objektivin

August 13, 2019 17:42

Rama: Beteja kundër informalitetit do vijojë me këmbëngulje, do arrijmë se s’bën objektivin

Edhe këtë të martë, kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook disa fotografi të bizneseve  të pezulluara gjatë operacioneve kundër informalitetit.

Duke nënvzuar sërish se beteja kundër informalitetit do vijojë me këmbëngulje, kryeministri Rama shkruan se goditjet e aktivitetit informal vazhdojnë edhe falë qytetarëve që i denoncojnë ata.

Postimi i Kryeministrit:

#STOPINFORMALITETIT🤚

Vijojnë papushim kontrollet dhe goditjet e aktivitetit informal edhe falë qytetarëve që denoncojnë gjithnjë e më shumë🙏

Do të jetë një betejë e gjatë dhe këmbëngulëse, por së bashku me qytetarët aktivë kjo betejë do ta arrijë se s’bën objektivin🤝

e.ll./dita

August 13, 2019 17:42
Komento

3 Komente

 1. Aladini me Eskorte August 14, 02:37

  Aq sa u merr me kaq kosto ketyre bizneseve te vegjel, i ha Zamiri dhe Bashkimi me evazion fiskal ne nje dite te vetme.

  Qe.mos flasim per.Bankersin dhe fitimet e pataksuara te koncesioneve

  Reply to this comment
 2. Ermal August 14, 02:38

  Ah objektivi yt o Ramuc
  Sa trim behesh me keta te vegjlit o kapedan.
  Po shko bre tregoje ket trimeri me Saliun

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*