Rama: Brenda 2020-s të mbyllen të gjitha sportelet shtetërore, gjithçka online

November 25, 2019 12:12

Rama: Brenda 2020-s të mbyllen të gjitha sportelet shtetërore, gjithçka online

Kryeministri Rama në takim me anëtarët e Partisë Socialiste në ambientet e ArTurbina ka deklaruar se brenda vitit të ardhshëm do të eliminojë shërbimet e administratës përmes sporteleve.

“Brenda 2020-s do të mbyllim të gjitha sportelet që ofrojnë shërbim në administratë. Deri në fund të vitit të ardhshëm do të ofrohet vetëm shërbim online”, deklaroi Rama duke sqaruar se kjo do të bëhet për ato shërbime ku kjo është e mundur.

Një tjetër prioritet për Ramën është edhe regjimi i ri i vijës bregdetare, që sipas tij i është marrë qytetarëve.

o.j/dita

November 25, 2019 12:12
Komento

4 Komente

 1. intelektuali November 25, 13:28

  SI TA KUPTOJME KETE DICITURE ENVERISTE?

  “Brenda 2020-s do të mbyllim të gjitha sportelet që ofrojnë shërbim në administratë. Deri në fund të vitit të ardhshëm do të ofrohet vetëm shërbim online”, deklaroi Rama duke sqaruar se kjo do të bëhet për ato shërbime ku kjo është e mundur.

  PO SIKUR KJO “MREKULLI” ENVERISTE TE MOS JETE E MUNDUR ASGJEKUNDI?

  Ashtu sic kane perfunduar te gjithe nismat cudiberese te Edi Rames si “kokoshi ne nje thele” deri tani, njashtu si Taksa Famoze Progresive qe do te cudiste edhe Baba Marksin kur shkruante “Kapitalin” e tij duke bere thirrje per Revolucion Proletar kunder Zengjineve Barkderra te Biznesit Industrial, te vetmit qe krijojne te mirat materiale dhe qe hapin vende te reja pune.

  PO HIQ ME PARE FATORINOT E AUTOBUSEVE QE JANE QE NGA KOHA E QEPES TE ENVERIT

  O Kryeministri Yne Online, Edi Rama,

  Qe te barazohemi me pare me vendet e rajonit ne “bisht ta kavallit” duke pritur antarsimin ne BE

  Reply to this comment
 2. Buda November 25, 16:58

  Ky nuk e njeh gjendjen e popullit te vet?????????????
  Ky eshte i cmendur!!!!!!!!
  Ky do vizituat tek Petrela!!!!!!!!!!
  Ky jeton ne delirin e fantazive!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Dardan November 25, 17:01

  Une kam dhjete vjet qe jetoj ne SHBA dhe sportelet vazhdojne te punojne me ngarkese te plote, pavaresisht nga interenti.

  Reply to this comment
 4. Arben November 25, 19:57

  EKSPERIMENTI I RADHES ME POPULLIN KAVIE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim