Rama-burrelsit: T’u mërzitën gratë ty? Ulu aty, thashë kush të pickoi!

November 11, 2017 19:09

Rama-burrelsit: T’u mërzitën gratë ty? Ulu aty, thashë kush të pickoi!

Nuk kanë munguar batutat e kryeministrit Edi Rama me banorët e Burrelit, teksa ndodhet këtë mbrëmje për të folur mbi platformën bashkëqeverisëse.

Gjatë bashkëbisedimit me të pranishmit në sallë, kryeministri Rama ka dëgjuar hallet dhe problemet e qytetarëve, duke ua dhënë fjalën kryesisht femrave.

Kjo ka revoltuar burrat në sallë, ku njëri prej tyre është ngritur në këmbë, duke kërkuar fjalën. Rama ka ndërhyrë menjëherë, duke i kërkuar të ulet, teksa e ka vënë në lojë se po e shikon dhe gruaja në televizor dhe do tallet dynjaja me të.

“Ulu ore ulu, po ti ç’pate. Unë thashë kush të pickoi. Shih shih, ua ulu mo, po flet me veten? T’u mërzitën gratë ty? Po vrit veten fare. Ulu aty, mos e zgjat muhabetin. Jo s’ke të drejta vetëm gratë, ulu tani. Kur të mbarojnë gratë do flasim prapë. Shih vazhdon bashkë, rri ore se po të sheh dhe gruaja në televizor dhe tall dynjan pastaj. Të qeshën sytë, ja e kuptoi, hiqe kamerën se mos e sheh gruaja”, tha Rama.

November 11, 2017 19:09
Komento

5 Komente

 1. XXXL November 11, 19:54

  Tall bythen o Ed Bojaxhiu me keto morracaket dhe me nje opozite tranvestite, Lul eshte bere Lulushe, Monika eshte Lesbike apo tranvestite merre si te duash e ke te shtruar perpara asfalt, nuk ke asnje pengese.

  Reply to this comment
 2. info analitike November 11, 20:11

  Unju ore e merr shembull nga Kryepsikopati qe i shqep grate ne dru si gentleman i vertete.

  Reply to this comment
 3. Social Rilindasi November 11, 20:15

  Ne Burrel u shkulem se qeshuri me shakate e kripura te …Rames.

  Reply to this comment
 4. Plaku Xhuxhumaku November 11, 21:57

  Ja edhe nje Kryepalle i shqiptareve qe do te mbahet mend (kushedi) per karagjozlleqet qe keput si pa gje te keq.

  Reply to this comment
 5. burrelsi November 12, 00:15

  Shqiperia as ka pas e as do te kete kurre nje kreminister kaq karagos, peder e debil.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*