Rama dhe Thaçi bëhen bashkë në Gjakovë, mister arsyeja e takimit

June 6, 2017 20:22

Rama dhe Thaçi bëhen bashkë në Gjakovë, mister arsyeja e takimit

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Tropojë për fushatën elektorale por ka përfituar nga rasti të  shkuar edhe në Gjakovë. Por me sa duket vizita nuk ka qenë private. Rama u takua me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.

Në fotot e publikuara nga mediat kosovare, Rama duket me një bluzë të bardhë të fushatës me logon “Për Shqipërinë që duam” dhe një libër në duar, ndërsa takohet vëllazërisht me Thaçin.

Ata kanë konsumuar një drekë por nuk dihen arsyet e këtij takimi. Kujtojmë se edhe Kosova ashtu si Shqipëria zhvillon më 11 qershor zgjedhjet e përgjithshme parlamentare.

E.Xh

 

June 6, 2017 20:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*