Rama dhe Xhafaj, një gotë me Merkel

July 10, 2018 22:36

Rama dhe Xhafaj, një gotë me Merkel

 

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ndodhen në Londër në Samitin e Ballkanit Perëndimor.

Gjatë samitit ata janë takuar edhe me kancelaren gjermane, Angela Merkel, ku shihen duke konsumuar edhe nga një gotë.

Grua e Madhe, Udhëheqëse e Madhe, Mike i Madhe”, shkruan Rama teksa ka publikuar një foto në Instagram.

l.h/ dita

July 10, 2018 22:36
Komento

4 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku July 10, 23:21

  Paaaaaaaaaa ça qejfi ë? Ia hudhem tashti.

  Ky budalla kujton se Merkel ate pune ka, ti lexoje facebook-un ketij rotes se carit.

  Reply to this comment
 2. Fat man July 10, 23:30

  Nuk “quhet” , cfare do thote “qytekari dixhital” i Saliut ate do te besojme.
  Oh sa kom qesh. Keni “blere” foto me parate e droges, keshtu thote Sali-Lush Tranvestitja.
  Po Vasil Kokerrjepuri dhe baxhella Mona Cizmja cfare do te thone ?

  Reply to this comment
 3. malsori July 11, 03:32

  Urime z.Rama.Me reformat qe po bene dhe ne menyre te vecant me reformen ne Drejtesi ke mbeshtetjen e popullit shqiptar qe te ka votuar Kryeminister dhe te personaliteteve te larta perendimore,Klani mafioz kriminal berishian se shpejti do te futet ne vrimen e miut bashk me Lulushet dhe Monika Cizmen e Ilir Floririn.VETIGU,VETINGU,VETINGU.Malsori.Boston

  Reply to this comment
 4. sigurimsi i PD July 11, 08:35

  qe merkeli po pi nje gote une e shikoj por rama ka doren ne xhep dhe tjetren pa gote,dhe nuk po e shikoj as goten e rames dhe as te xhafes.
  megjithate hiqeni kete foto se do i bjer te fiket kriminelit komunist sali.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim