Rama drekoi në shtëpinë e krushkut të Dules, kreu i PBDNJ ka një mesazh për të

June 2, 2017 17:50

Rama drekoi në shtëpinë e krushkut të Dules, kreu i PBDNJ ka një mesazh për të

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule ka reaguar sot pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama ne banesen e krushkut te tij ne Dropull.

“I shndërruar në kyefjalë të delirium-it Rama 24h e fundit, interesimit të medias dhe opinionit i përgjigjem se nuk merrem më me këtë njeri’, shkruan Dule ne nje status ne rrjetet sociale.

Sakaq, me heret, në vijim të vizitës së tij në Gjirokastër, Rama drekoi në fshatin Goranxi në Dropull në familje minoritare.

Llambi Varsami, i zoti i shtëpisë i shërbeu raki kryeministrit, e ne bisese e siper i tha se Dulen e ka krushk.

“Bashën e rregulluam”, i tha Rama, po Vangjel Dules si t’ja bëjmë?!”

sdgh

 

June 2, 2017 17:50
Komento

4 Komente

 1. fteri June 2, 18:36

  Miku i krushkut tim thot Dulja është armiku apo miku im ?…,dava çorbë e prishur !!!

  Reply to this comment
 2. fteri June 2, 18:39

  Miku i krushkut tim thot Dulja është armiku apo miku im ?…,dava çorbë e prishur !!! Vangjelin e komandojnë ata të vorioepirit !….

  Reply to this comment
 3. Ed Bojaxhiu June 2, 19:16

  Ha e pi z. Rama se keta te “deklasuarit” grekeq*ret jane frikacake te japin edhe bythen e jo me raki.

  Reply to this comment
 4. optimizem per vendin June 3, 13:48

  Edi Rama eshte i pa arritshem sot ne te gjitha fushat, prandaj edhe duan qe ta perulin, por me sa shikoj, ai s’e rruan fare por vazhdon punen per pergjegjesite qe i ka vene vetes ne sherbim te vendit. Nje force e madhe e karakterit te tij. Njerez te tille i mungojne Shqiperise.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*