Rama e krahason Albanën me Pamela Anderson, Paloka i kërkon testin e drogës

February 12, 2015 15:03

Rama e krahason Albanën me Pamela Anderson, Paloka i kërkon testin e drogës

Seanca e sotme në Kuvend ka pasur edhe batuta.

Kryeministri Edi Rama e ka krahësuar deputeten demokrate Albana Vokshi me Pamela Anderson.

Vokshi iu përgjigj duke thënë se më mirë të jetë Anderson, që shpëton njerëz nga mbytja se “një gaztor si Mr. Bean”.

Ndërkohë, Edi Paloka tha se Rama duhej të bënte testin e drogës.

“Edi Rama duhet të bëjë testin e drogës sot. Pse flet një orë e një çerek dhe më pas fillojnë dhe i dridhen duart,” tha Paloka, pasi Rama kishte lënë sallën.

February 12, 2015 15:03
Komento

26 Komente

 1. zhilali February 12, 15:15

  I vjen rrotull Pameles kjo pllazma.

  Reply to this comment
 2. Eli February 12, 15:15

  Edi Zef Paloka ndonese gagac i theksuar keto kohet e fundit sikur po flet mire pas instruktimit

  qe ka marre nga Sali Berisha prej Vucidollit. Te dy nje surrat kane, te dy kriminele te regjur

  jane dhe te dy i pret e njejta rruge, ajo drejt 313-es.Vonesa eshte ceshtje kohe, prandaj le te

  mos merziten njerezit ne Shqiperi se ditet e mira pas kesaj do te mbrrijne.

  Reply to this comment
 3. . February 12, 15:17

  Kjo maloke e coptuar e terra me “bisturi” nje buce veriu.

  ========================================

  Z.Rama,

  degjo popullin:

  Dorezo pushtetin nese nuk arreston kriminelin Sali Bisha qe po na shkaterron me familje.

  ==========================================

  Reply to this comment
 4. kujtesa February 12, 15:36

  Po ky Paloka,cfare problemi ka?-Pa filluar te flase i dridhet goja!

  Reply to this comment
 5. Tarrasi February 12, 15:36

  Rama do kete qene me verte si droguar kur krahason kete derr maloke me Pamelen.

  Reply to this comment
 6. KATHERINA DIE GROSSE February 12, 15:50

  Zonja Vokshi me buzet dhe gjoksin e frym si tallumbace osht bo nji aktore e madhe e PD ,njisoj si Pamele tek Bay Watch
  Vendi mbytet e kurvave u perzhitet dafllaku..
  Kjo ushtria e bjondeve te Shqupit kerkojn te marrin kamardaren e shpetimit te te permbytunve,kur ne te vertet e kan qellimin vetem me u zhvesh LAKARIQ,qi te na turbullojne menen burrave tane,me operacionet plastike qi kan bo.

  Reply to this comment
  • Tartufi February 12, 23:23

   O ti kuplaraja e vjeter Katherine,problemi i miletit nuk eshte kjo gomarjadhija
   e partise se shpellave,por eshte problemi i gomarit te partise se stanerise,qe
   shikon dhe pret kur ti vije koha e qejfit gomarjadhes.Ketu flitet per kohen e
   qejfit dhe jo te qeverisjes ooo Katherina kuplara.Ketu eshte ti biem gomarit
   te punoje dhe te mos ta kete mendjen tek gomarica,e jo ti biem gomarices se
   sa i ka ardhur afshi?

   Reply to this comment
 7. beni February 12, 15:51

  Kjo si e bij e erdoganit dhe e mbes e sali berishes!

  Reply to this comment
 8. Desert rose February 12, 15:52

  ahhahahhahahahahh
  Pamela Anderson per Albana Vokshin ???
  qe nuk eshte mire nga mendja rrrrrilindasi ,e kemi kuptuar
  por ama i blini syze , e keni shume rende

  Reply to this comment
  • Tartufi February 12, 23:11

   Varferia kalon me e bute ,kur ke mbi koke hajvanin e qeverise qe te ben per te qeshur me brockollat e tij? Pa keto brockolla do te qe nje zi e madhe.

   Reply to this comment
 9. Fredi February 12, 15:54

  I martuar eshte ky Rama? Po qe se eshte do kete dhe e shoqja dy llafe per t’i thene ne shtepi.

  Reply to this comment
 10. enea February 12, 16:19

  albana deri ne nje fare pike edi ka te drejte qe dukesh si pamela anderson sepse kohet e fundit se si me duken forma e buzeve te tua , si nje oktapod qe do te thithi cdo gje , prandaj veri rendesi buzeve se nuk te lidh gje me politiken Paaaamelaaoohhhohhohhh.

  Reply to this comment
 11. gjermani i fundit February 12, 16:25

  jo, jo, me mire te mbytem sesa te me shpetoje kjo maune mishi me dhjame

  Reply to this comment
 12. semanjaku February 12, 16:29

  Egziston vetem nje zgjidhje, prangosja sa me pare e sali berishes ,burimi i gjithe te keqijave.Ndryshe nuk ka asnje te arthme ky vend.

  Reply to this comment
 13. Lul February 12, 16:29

  O palloshja e P.D je bere me te lidhe tek stani i filipit.

  Reply to this comment
 14. qerosi February 12, 17:33

  femer koti kurva e 40

  Reply to this comment
 15. 2- KURVA KA SHQIPERIA February 12, 17:41

  o pall o shtyll tensioni vetem ti nuk na le pa drita hahahahahaha

  Reply to this comment
 16. pejgamberi February 12, 19:00

  ALBANA VOKSHI PREJ TROPOJE SI PAMELA ANDERSON PREJ HOLIVUDI, PO KJO ESHTE NJE MREKULLI O MILET DRU ME PRE!

  THIS IS A MIRACLE!

  Sepse vetem po te krahasojme qe Pamela Anderson prej Amerike peshon 50 kg, kurse Albana Vokshi prej Shqypnie peshon 150 kg krahasimi i Edi Rames behet teje ekstravagant dhe i ekzagjeruar dhe ndofta Edi Paloka i Saliut ka te drejte qe kryeministri yne duhet te beje testin e inteligjences tek ministri Beqaj ne QSUT-ne e rilindur socialiste.

  Reply to this comment
 17. GAMORI February 12, 19:47

  kjo fare Albane ka ngjashmeri me Ciljeten dhe Ingrid Gjonin dhe jane pasardhese te Fytyrave te Arixhofkave nge India

  Reply to this comment
 18. ana.tirana February 12, 22:50

  Kam degjuar se Albana bullarja,nuk eshte martuar por bashkejeton!
  Une mendoj se nje politikane duhet te jete me serioze,te beje martesen sa me pare sic eshte tradita e shqiptarit!
  Aq me teper qe ka nje moshe te madhe,nuk i shkon bashkejetesa!
  Te ishte ndonje studente hajde de!
  Nejse,le te beje cfare te doje,per vete dhe per familjen e saj e ka!
  Ne debatin politik se fundmi e pashe me nje bluze qe ishte e care mes gjoksit dhe i linte te dukeshin”hiret” e saj!
  Kujdes Albane,ato “hire” i ka cdo femer por ti nuk duhej ta kishe veshur sepse:
  1-Ishe ne nje debat politik
  2- JE DEPUTETE
  Nuk kam pare ndonje politikane te huaj te nxjerre gjoksin apo kofshet ne debatet politike!
  Ka disa te tilla qe ndonese e dine se e kane zakon te rrine kembe mbi kembe,le te veshin pantallona apo funde te gjate ose te gjere.
  Sepse aty behet debat politik e jo sfilate mode!
  I adhuroj,i shikoj me respekt politikanet e huaja qe ndonese jane te reja nuk ngjyrosen si shumica e politikaneve tona,ato nuk reklamojne as kofshe e as gjokse ne ekranet e televizoreve!
  Gjithashtu,duke qene se edhe vete jam femer,i keshilloj te mos bertasin e te mos cirren me kundeshtarin politik,debatin ta bejne me dinjitet,pa bertitur si ato femrat pa nivel!
  Sepse publiku,elektorati i shikon dhe i degjon me kujdes…
  Gjithsesi te kene respekt per veten!
  Te nxjerresh gjoksin ose kofshet ne debate politike SIDOMOS nuk tregon klas por injorance dhe cvleresim ndaj vetes e familjes!
  Merrni shembull zonjat e nderuara,politikanet e huaja!!!

  Reply to this comment
 19. Pëllumb zaimi February 12, 22:58

  Krahasim ofsajt i z. Rama! I pagjetur, i pagoditur, jo shprehës! Krahasimi më i goditur i vokshicës mund të bëhej me ndonjë lopë rrace, baldosë ose thithlopë por jo me një aktore të dëgjuar! Ofsajt!

  Reply to this comment
 20. Dardhari February 13, 00:28

  Edi e ka krahasuar me Pamela Andersonin qe mos I thone qe e ka ofenduar di ai çfare ben,jo si ai kellufi Pa—lo—ka—–i qe i ka lezet kur leviz bullcinjte si kafshe

  Reply to this comment
 21. D O K L E A T I February 13, 03:29

  PER HIR TE SALI BERISHES JOSEPHINA MBETI PA LESH E TI EDI PALOKA DO MBETESH PA DHEMBE

  Reply to this comment
 22. orikumi February 13, 08:38

  ore ..e dinte vete Edi ca kish ne mend ti thoshte ,po sja linte etiketa …..mendimi im Femer ordinere …….

  Reply to this comment
 23. [email protected] February 13, 09:26

  Interesant se karagjozi i gjate nuk pati nje minute per njerezit e permbytur por ama gjen kohe per te bere batuta mejhanesh ne parlament. Vendi eshte ne emergjence e ky tallet me cinizem te pashoq nga foltorja e parlamentit.

  Reply to this comment
 24. xhateli February 13, 09:47

  Bravo Qeros, i ke rwnw mw tw: Salibaba me 40 kurva

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim