Rama e merr me sportivitet humbjen e Juves dhe i bën një thirrje Bashës

June 4, 2017 10:01

Rama e merr me sportivitet humbjen e Juves dhe i bën një thirrje Bashës

 

Pas humbjes së Juventusit në finalet e Champions League, mbrëmjen e djeshme, që është dhe skuadra e zemrës së kryeministri Edi Rama, ky i fundit me anë të një statusi në “Facebook”, i ka bërë thirrje kryedemokratit Lulzim Basha që të votojë dhe ai ngjyrën e Partisë Socialiste, pasi dhe skuadra e Real Madridit që fitoi mbrëmë, kishte veshur fanellën pikërisht me këtë ngjyrë.

“😂😂😂… S’kam ça boj Lul, është viti i ngjyrës mavi ky, prandaj voto edhe ti nr.✌️” shkruan Rama.

June 4, 2017 10:01
Komento

3 Komente

 1. Nik Pjetri June 4, 10:08

  Vazhdon monstra te baje gallate se s’di me ba pune po ik o plhne se s’te shef dot ma njeri je nje fundrrine sic ka thane Ilir Kryemadhi…

  Reply to this comment
 2. Los Blankos June 4, 12:25

  Rama si tifoz i Juves kapet pas ngjyres brekeve te Realit kur dihet se fanella e pare madrilene eshte e bardhe (Los Blankos).
  Si Juventusi mbreme do haje hurin ne bythe dhe Rama ne 25 Qershor. Se edhe Rama po hapet bythesh njelloj si Juventusi…

  Reply to this comment
 3. lili June 4, 19:51

  Sjell ters Rama per cdo gje qe prek?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*