Rama e nis ditën me një ftesë, ja çfarë bëhet në Kryeministri

July 17, 2018 08:52

Rama e nis ditën me një ftesë, ja çfarë bëhet në Kryeministri

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e martë me një ftesë për gjithë të interesuarit ndaj hartave të vjetra, që ta shohin ekspozitën më të fundit në Kryeministri.

Ekspozita përmban 35 harta dhe 5 altase, të cilat datojnë që nga viti 1500.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë ftesë për të vizituar një ekspozitë të rrallë hartash të vjetra në Kryeministri (COD – hyrja qendrore) ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama.

s.a/dita

July 17, 2018 08:52
Komento

3 Komente

 1. Socialisti i Ndershem July 17, 09:28

  Te gjithe per Dru, kryeministri per Shkarpa.
  Lum Shqiperia qe te ka.

  Reply to this comment
 2. Lili July 17, 13:50

  Kemi vertete nje problem. Te madhe bile. Me dite vendin per gjerat:expozitat behen neper museum,biblioteka,apo ne kryeministri, politika rrugeve kafebve apo ne kryeministri.
  Teatrin ne Parlament,edhe ne teater biznessi..
  Cdo gje aty ku nuk duhet pra,polici behet trafikant,trafikanti politikan,politikani biznesman

  Lume per ne me keto mend!

  Reply to this comment
 3. info analitike July 17, 15:53

  Vetem harten e pronave te rrethinave te teatrit mos i kerkoni kriepsikos se ato i heqin trurin dhe e nxjerrin cullak.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim