Rama e nis ditën me replika, komentuesi: “Mirëmëngjes kokosh”. Ja si ia kthen kryeministri

June 12, 2017 08:59

Rama e nis ditën me replika, komentuesi: “Mirëmëngjes kokosh”. Ja si ia kthen kryeministri

Kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjes në ‘Facebook’ me disa imazhe nga ura e Bunës.

Por edhe në këtë status ndjekësit e kanë shfrytëzuar për të komentuar, ku shpesh nuk mungojnë edhe thumbimet kundrejt kryeministrit.

Një nga ata i shkruan Ramës ‘mirmengjes o kokosh’, por kryeministri nuk ia ka përtuar me përgjigjen, duke i shkruar ‘mirmengjes o pulë’.

June 12, 2017 08:59
Komento

4 Komente

 1. Arber Iliri June 12, 12:31

  Edo je i madh.Pushteti nuk te ka prishur.O njerez e mendoni dot Saliun me i thene njeri kokosh, apo me i fol sic flasin njerezit me Ramen.Bejuni pak te qut dhe mendoni jo oburra pa fut trurin ne pune.Ky rob mendon per ju mos beni gabim ta nderroni se do hani qafen e pates ,do vuni sic keni vujt gjithe keto vite me pare.Saliu aty eshte t’u prit me ju dhene rasti me ane te Lulit apo gjithsesi.

  Reply to this comment
 2. Asllan June 12, 13:32

  Madheshtore ! Nuk mund te krahasohet kush me replikenteper intuitive dhe te shpejte te Rames. Sa per shkruesin,… vete i hangri…tani le ta mbaje kokoshin.

  Reply to this comment
 3. prisni se skeni pare gje akoma June 12, 16:13

  Ta dhjet dore per dore kryeministei. Eshte batutaxhi jo per gje. Kur te dale nga kryeministria do filloje pune ne al pazar. Do bej rolin e rames

  Reply to this comment
 4. enter"" June 12, 16:38

  Cdo mengjes “dhjerokratet” degjenerohen bashke me LangaraqeSIne

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*