Rama: Erërat vijojnë të fryjnë majtas, edhe në Shqipëri në qershor

Redaksia Online January 27, 2013 09:48

Rama: Erërat vijojnë të fryjnë majtas, edhe në Shqipëri në qershor

Kreu i PS-së, Edi Rama, komenton në Tuiter zgjedhjet presidenciale të mbajtura dje në Çeki. Rama thotë se erërat që kanë filluar të fryjnë majtas do të kalojnë edhe në Shqipëri në qershor.

“Edhe në Çeki fiton e majta në zgjedhjet presidenciale. Era vijon të fryjë majtas. Së shpejti Italia dhe pastaj në qershor Shqipëria:-)”, shkruan Rama.

 

Redaksia Online January 27, 2013 09:48
Komento

1 Koment

  1. Tomorri January 27, 17:29

    Cfare largpamesie.Te ka ngelur te hapesh velat e te lundrosh drejt pushtetit.
    Shpresojme te mos ftohesh nga era e forte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim