Rama: Grup pune për të zgjidhur çështjen e pagesës për banorët e Kukësit

April 5, 2018 22:17

Rama: Grup pune për të zgjidhur çështjen e pagesës për banorët e Kukësit

Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Opinion” ka lajmëruar se është ngritur një grup pune për të adresuar çështjen e qytetarëve të zonës së Kukësit që e frekuentojnë shumë shpesh Rrugën e Kombit dhe e kanë të pamundur të përballojnë koston financiare të toll-eve.

Kemi ngritur një grup pune, për të adresuar atë pikë të kontratës që lidhet me përdoruesit e shpeshtë të rrugës, pra me banorët e zonës dhe me të gjithë ata sipërmarrës që e përdorin rrugën shpesh për shkak të transportit të mallrave”, është shprehur kryeministri Rama.

o.j/dita

April 5, 2018 22:17
Komento

3 Komente

 1. Qe te lehesh ne nji emision si Opiniion do thote ,se je i (.....) April 5, 22:42

  ky ka rene ne lojen e llumit te asaj Bote
  dhe sot eshte nji Viktim e saj ,
  i paafte deri ne deshperim .
  Duket qarte se po te Jet per kte kryeminister ,
  ne Shqiperi do vazhdojne bandat te mbajne Peng
  e degjenrojne ate ,sepse ky kryminister nuk ka deshire
  por thjeshte ben lojen qe duhet te beje sa te shtyj mandatin .
  Un jam gati te vihem ne rolin e Avni Rustemit
  per cdo putane antishqiptare ,por ke ky njeri
  kam humbur cdo Shprese sepse te vesh e falesh
  ke nji shkerdhate si Fevziu ,do te thote shume per nji kryeminister i cili ka humbur edhe vete tashme cdo shprese e sdi si e cfar duhet te beje me pervecse te
  bej dredha ne cdo rast .Turp Turp Turp

  si e tradhetuan Shqiperine putanat e kombit !!!!!!!

  Reply to this comment
  • lalai April 6, 01:12

   Mos u merzit se te gjithe 1 jane.
   Jane pjelle e se shkuares te gjithe.
   Shqiptaret jane te destinuar te deshtojne se therret hajduti kapeni hajdutin.
   Shqiperia te shpetoje duhet te jepet me Koncesion/Qera.

   Reply to this comment
 2. demo April 5, 23:45

  Ke frike eeee?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*