Rama: Fjala e fitores më 18:30

June 27, 2017 14:32

Rama: Fjala e fitores më 18:30

“Asnjë organizim, asnjë detyrim, asnjë festë! Sonte në 18:30 në sheshin Skënderbej për fjalën e fitores! Kush të dojë është i mirëseardhur”.

Kështu shkruan në rrjetet sociale Kryeministri Edi Rama, duke e lënë në dëshirë të qytetarëve praninë ose jo të tyre në fjalën përshëndetëse për fitoren e 25 qershorit.

Kanë mbetur pak dilema deri në numërimin e votës së fundit dhe aktualisht Partia Socialiste ka siguruar 74 mandate.

June 27, 2017 14:32
Komento

1 Koment

 1. Sallakja June 27, 16:09

  Te dashur vellezer e motra socialiste,
  Ju falenderoje nga zemra per besimin qe i dhate Partise Socialiste per te qeverisur e vetme katervjecarin e ardhshem.
  Por une sot do desha te kerkoje falje per dy gabime kolosale qe kemi bere ne keto dy votimet e fundit ne harkun e kater viteve
  I pari ishte mareveshja e hapur e 1 prillit 2013.
  Po te mos kishim bere marveshjen do kishim 73 mandate e do kishim qeverisur vetem.
  Gabimi i dyte eshte marveshja e mbyllur e pak diteve me pare. Tani i kemi 73 mandate. Por po te mos kishim bete marveshjen do te qeverisnim vetem kater vjecarin e ardhshem
  Pune muti.
  Na myten marveshjet
  Ne 2021-shin edhe sikur te mare 40 mandate nuk boj asnje marveshje, te dali ku te dali.

  E natyrishte do gaboshe prape

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*