Gara për drejtuesit e rinj të FRESSH, në juri edhe humoristi Paja

May 16, 2016 18:35

Gara për drejtuesit e rinj të FRESSH, në juri edhe humoristi Paja

Kryeministri Rama ka vlerësuar garën që u mbajt sot për ‘Fresh Voice’ e Tiranës dhe lë takimin për stacionin tjetër që do të jetë Shkodra.

“Në stacionin e Tiranës ‪#‎FRESSHVOICE‬ ishte për 9 orë rresht një garë plot energji, pasion, zëra të spikatur vajzash e djemsh të angazhuar për Shqipërinë e Gjeneratës Tjetër. Gara do të vazhdojë në rrjetet sociale dhe parashihet shumë entuziazmuese. Stacioni tjetër është Shkodra”, shkruan Rama ne “Facebook”.

Partia Socialiste çeli një ditë pas Kongresit, fushatën e anëtarësimeve dhe përzgjedhjes së strukturave të reja drejtuese në organizatën rinore të saj, FRESSH.

Juria që do të përzgjedhë djemtë dhe vajzat që do të drejtojnë organizatat e FRESSH-it në të gjithë Shqipërinë janë Pandeli Majko, Elisa Spiropali, Arlinda Dudaj dhe aktori Gazmend Paja.

May 16, 2016 18:35
Komento

4 Komente

 1. komshiu May 16, 18:43

  Po ajo Kryekarja e FRESSH Joleza Koka qe zgjohej me Saimir Tahirin nuk ishte te thoshte ate parrullen TE BEFSHA GJENERATEN.

  Reply to this comment
  • Kiu May 16, 20:47

   Edvini ben gallate me kolopucet e PS-se. Ve ne juri nje hajdar si Pandushka dhe nje karagjoz si i biri i Luftarit! Fresh ishte ai i Likes dhe Mones, ky i sotmi eshte Presh…

   Reply to this comment
 2. xxl May 16, 19:32

  Ky Paja e ka dhier pak kohet e fundit.
  Eshte ngaterruar me Gysin e “antikorrupsionit” robit qe i gjen Rames kokainen.
  Dhe Gysi ka futur emrin e Gazmend Pajes si ortak ne nje ndertim ngjitur me ETC-ne en qender te Tiranes, ngaqe nuk do qe te figuroje emri i vet.
  Dhe karagjozin Paja mund ta njihni edhe si “ndertues” tashme.
  I njejti Gys nepermjet Pajes, tentoi ti jepte para Sazan Gurit qe te hiqte dore nga protesta te Liqeni.
  Ia la te bicikleta nga prapa duke perfituar nga njohja e meparshme qe kane
  Po Sazani e refuzoi me burreri.
  Verifikojino keto fakte Dita. Mos i lini ti botoje “qytetari dixhital i Saliut”

  Reply to this comment
  • Arben May 16, 21:51

   KETA TE DITES I BEJNE XHELOZ KETO FAKTE,

   PERSE GYSI PASKA ZGJEDHUR GAZIN DHE PASKA

   LENE PAS DORE KETA TE DITES??????!!!!!!!!!!!!!!!!!

   HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?