Rama: Gjynah të ikësh pa pikë nga kjo ndeshje

June 11, 2016 17:27

Rama: Gjynah të ikësh pa pikë nga kjo ndeshje

Ndeshja Shqipëri­-Zvicër ka përfunduar me rezultatin 0-­1. Kryeministri Edi Rama, i cili ndoqi ndeshjen nga stadiumi i Francës reagoi në Twitter për rezultatin.

“Gjynah vërtet te ikësh pa pike nga kjo ndeshje ku edhe me 10 vete kuqezinjtë meritonin te paktën barazimin #Respekt”, shkruan Rama.

Rama publikon foto e video nga Franca.

Gjynah vertet te ikesh pa pike nga kjo ndeshje ku edhe me 10 vete kuqezinjte meritonin te pakten barazimin #Respekt 

June 11, 2016 17:27
Komento

3 Komente

 1. kolonel Xen Gedafi(Gerdeci) June 11, 17:36

  GJYNAH!
  Njesoj si :’Te shkosh per lesh,e te dalesh i rruar’!
  Meqenese te vjen ‘gjynah’ te kthehesh pa pike kthehu me PYKA!

  Reply to this comment
 2. Lilo June 11, 17:37

  Po na sjell ters ky!

  Reply to this comment
 3. Ervin Edvini Leshmali June 11, 18:55

  U pa qe do te humbisnim qe kur u shfaqe si dodolec ne tribunen e stadiumit.
  Nuk eshte gjynah qe nje ekip me shpirt dhe emocin per tu perfaqesuar denjesisht humbi nje ndeshje.
  Gjynah per ne eshte qe drejtohemi nga surreter si puna jote e kompani, pa dallim ngjyrash m**i qe perfaqesoni, vafshi te tere ne ps.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*