Rama hap portal krahasues PD-PS, Basha i përgjigjet po me portal për “arritjet” e Rilindjes

June 9, 2017 14:17

Rama hap portal krahasues PD-PS, Basha i përgjigjet po me portal për “arritjet” e Rilindjes

 

Fushata elektorale i “ka detyruar” partitë politike të gjejnë mënyra të ndryshme për të reklamuar arritjen e tyre dhe për të sulmuar kundërshtarin.

Kështu PS dhe stafi i PR-it të kësaj partie ka hapur një portal të quajtur “Gjejndryshimin.al” ku shfaqen krahasim fotosh mes qeverisjes së PD-së dhe asaj të PS-së.

Por i mënjëhershëm ka qenë edhe reagimi i PD-së. Edhe selia Blu ka hapur një portal të ngjashëm që e quan “Gjetëmndryshimin.com” ku po me foto kundërshton rilindjen urbane të PS-së, duke vënë në dukje prioritetet ku duhet të ishte fokusuar qeveria Rama.

June 9, 2017 14:17
Komento

1 Koment

  1. liri June 9, 15:33

    Prioriteti I qeverise eshte civilizimi dhe punesimi; Me investime publike, behen te dyja: shnderrohen moçalet e 2013 ne qytete dhe punesohen qindra mijera njerez ne prodhim, transport, ndertim, pa folur per ndryshimin e cilesise se jetes. Pllakat nuk kane krahe te fluturojne apo te ngjiten vete ne trotuar, duhen krahe pune per t’i bere dhe krahet e punes per 4 vjet jane paguar dhe nuk kane fjetur gjume ne hije te fikut. Asnje gazetar nuk flet per to, vetem behen papagaj.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim