Rama i jep një tjetër post Artan Lames

November 22, 2017 19:18

Rama i jep një tjetër post Artan Lames

Kryeministri Edi Rama i ka besuar një tjetër detyrë të rëndësishme kreut të ALUIZNI-t, Artan Lame. Ai do të jetë anëtar i Bordit të Hipotekave.

Sipas vendimit të sotëm të qeverisë, Lame do të jetë përfaqësues i Ministrisë së Drejtësisë në këtë bord.

Bordi drejtues i Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme kryesohet nga një përfaqësues i kryeministrit dhe ka në përbërje përfaqësues nga Ministria e Drejtësisë dhe Ministria e Financave.

November 22, 2017 19:18
Komento

2 Komente

  1. servet November 23, 08:41

    E ka me hak sepse eshte servili me i madh i km.

    Reply to this comment
  2. Dino November 23, 08:58

    Ed Rama eshte i pakursyer ne dhenien e posteve per mediokrit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*