Rama jep lajmin e mirë për aeroportin e Vlorës

January 17, 2018 09:40

Rama jep lajmin e mirë për aeroportin e Vlorës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një lajm pozitiv në faqen e tij në “Facebook”.

Ai shprehet se ka mbërritur kërkesa zyrtare për investimin e madh të aeroportit kombëtar në Vlorë.

Madhe Rama shkon edhe më tej duke deklaruar se deri në qershor do të hapet kantieri.

“Kemi kërkesën zyrtare për investimin e madh të aeroportit të ri kombëtar të Vlorës😀Deri në qershor hapja e kantierit👍#Shqipëriaqëduam🇦🇱🇪🇺”, shkruan kryeministri.

 

January 17, 2018 09:40
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 January 17, 09:51

  “ka mbërritur kërkesa zyrtare për investimin e madh të aeroportit kombëtar në Vlorë.”
  mirë ka bërë që ka mbrritur por anuk do të ishte mirë të jepje dhe një emër të atij që ka bërë këtë “kërkesë zyrtare”??
  sepse kur nuk jepni emra na dalin se këta kanë qënë shokë të habilajeve a të mafjozëve të tjerë!!
  ose thjeshtë,mbyll gojën bëj punën tënde dhe lëri të tjerët të shprehen në gazetën zyrtare!!jo për gjë por për atë paguhen!!
  ti nuk paguhesh me i bo reklam vetes!!
  paratë tona mos i përdor për makjazhin e surratit tënd!!

  Reply to this comment
 2. Epo kjo pune! January 17, 10:17

  bravo qeveria, pergezime, tani tu gjehet vendi dhe atyre qe i vune kazmen ketij vendi 30 vjet gjoja kunder komunizmit qe ishte kunder shqiperise se vetem greku e serbi ferkonin duart

  Reply to this comment
 3. perkthyesi January 17, 11:13

  Tashme ngelet te shohim, ne se vertete do nise ky investim, pasi, pervojen e deritashme e kemi shume te hidhur! Premtime shume, por pune aspak!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*