Rama jep lajmin e mirë për shkodranët: Ura e re e Bunës ka përfunduar

December 29, 2017 09:38

Rama jep lajmin e mirë për shkodranët: Ura e re e Bunës ka përfunduar

Kryeministri i vendit Edi Rama vijon traditën e përshëndetjes së qytetarëve si çdo mëngjes.

Sot kreu i qeverisë dedikimin e ka për shkodranët të cilëve u ka dhënë lajmin e mirë.

Ura e lumit Bunë ka përfunduar rikonstruksionin dhe vazhdojnë punimet për Unazën e re të Vaut të Dejës si edhe të rrugës së re turistike Shkodër-Velipojë.

“Mirëmëngjes,

dhe me këto pamje nga Ura e rikonstruktuar e Bunës në Shkodër dhe të punimeve për Unazën e re të Vaut të Dejës si edhe të rrugës së re turistike Shkodër-Velipojë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

December 29, 2017 09:38
Komento

1 Koment

  1. Boston December 29, 17:52

    Ju lumte!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*