Rama mbledh koordinatorët në PS

January 19, 2016 18:23

Rama mbledh koordinatorët në PS

UPDATE – Në vijim të riorganizimit të strukturave të PS-së në prag të mbajtjes së Kongresit, Kryesocialisti Edi Rama ka mbledhur në një takim të gjithë koordinatorët.

Të pranishëm në takim e sotëm janë 6 koordinatorët e qarqeve, Ditmir Bushati, koordinator i Rajonit Shkodër­-Kukës, Lindita Nikolla, koordinatore e Rajonit Lezhë­-Dibër, Saimir Tahiri koordinator i Rajonit Tiranë-­Durrës, Taulant Balla, koordinator i Rajonit Elbasan­-Korçë, Blendi Klosi, koordinator i Rajonit Berat-­Fier dhe Koço Kokëdhima, koordinator i Rajonit Vlorë-­Gjirokastër.

 

January 19, 2016 18:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*