Rama mbledh qeverinë, fokusi tek 8 kërkesat e studentëve

December 26, 2018 11:19

Rama mbledh qeverinë, fokusi tek 8 kërkesat e studentëve

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur qeverinë, ku në fokus janë studentët.

Kryeministri permes një postimi në twitter, shkruan se qeveria po diskuton mbi 8 pikat e studentëve, ndërsa pas mbledhjes do ketë edhe një konferencë shtypi

“Mbledhja e Qeverisë sot ka në fokus studentët, 8 kërkesat e tyre dhe dokumentin e punës mbi Paktin për Universitetin. Vendimet përkatëse të Këshillit të Ministrave (VKM), si edhe plani i punës në vijim, do të njoftohen për publikun në një konferencë shtypi të posaçme, live 11.30”, shkruan Rama

l.h/ dita

December 26, 2018 11:19
Komento

1 Koment

  1. Fidel Kastro December 26, 14:05

    Kryeministri Rama ka mbledhur qeverine, ne fokus studentet!!!! Sa shaka e hidhur dhe pa kripe!!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim