Rama mbledh sërish kabinetin e ri qeveritar, takim ditën e mërkurë në Velipojë

September 5, 2017 10:42

Rama mbledh sërish kabinetin e ri qeveritar, takim ditën e mërkurë në Velipojë

 

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë nesër një takim informal me ministrat e rinj të qeverisë.

Mësohet se takimi informal do të zhvillohet nesër në Velipojë dhe vjen para dekretimit të tyre në Presidencë.

Kujtojmë se ky është takimi i dytë i Ramës më ministrat e kabinetit të ri, pas takimit të parë në Llogara.

September 5, 2017 10:42
Komento

6 Komente

 1. Lili September 5, 12:42

  Oh sa mire,mbas Parizit edhe kryeqytetet e botes,kryeministri po do me ju treguar ministrave se edhe shetitjet neper Shqiperi kane lezet…
  Harxhimet si neper kryeqytetet e botes si neper rrethet e Shqiperise i paguajme ne: do na fakturojne dietat,apo do i deklarojne si kursime nga dietat ne deklaraten e pasurise neser?

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 September 5, 17:25

   duhet me i majt të ngrefm lilo!!
   sepse mbeti tu bo mbledhje me kabinetin që është akoma në fuqi,një me të riun nuk i prish punë kujt!
   tjetrin do ta bëjnë në theth,pastaj në dardhë e në fund në tëëë ………!!
   ps:për pagesën mos e rruj fare!jemi popull i pasur ne!!të tërë me benca para shtëpive!!pa karburant,por i kemi!!

   Reply to this comment
 2. Arben September 5, 16:54

  PAS MBLEDHJES SE PARE TURISTIKE NE

  LLOGARA (3 DITE PUNE INTENSIVE, HUNDA

  KALLO), QIVERRIA MORRI VENDIM, VITI QE VJEN

  VITI I SKENDERBEUT.

  MEZI PO PRESIM, CFARE DO TE DALE NGA

  VELIPOJA.

  RROFTE POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK

  I MERITON PLOTESISHT KLLOUNAT QE E

  QEVERRISIN.

  Reply to this comment
 3. Lalai September 5, 17:53

  Next time ne Kruje….
  pastaj ne Sarande…
  Pastaj Korce…..Morine….e ja kshu lart poshte si Teto Ollga….

  Reply to this comment
 4. Mark uk September 6, 16:13

  Rradhen tjeter ka vedos ta zhvilloj ne roskovec.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin