Rama më 17 shtator në SHBA

September 5, 2017 23:06

Rama më 17 shtator në SHBA

Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë për në Shtetet e Bashkuara më 17 shtator ku do të marrë pjesë në punimet e Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

Kësaj here, Shqipëria do të përfaqësohet me kryeministrin e vendit.

Gjatë qëndrimit atje, kreu i qeverisë shqiptare pritet të zhvillojë një sërë takimesh me liderë botërorë.

September 5, 2017 23:06
Komento

5 Komente

 1. alphade September 5, 23:41

  Nje lutje per K/ministrin !
  Zoti K/minister mos hyr ne sallen e OKB me atlete se do
  lesh name …, me beso ! Surrealizmit tash i ka kaluar koha !!!

  Reply to this comment
 2. mirel September 5, 23:50

  Do takohet me kolegun e internetit.
  Njeri ne twiter, tjetri ne facebook.
  dy pordha ne nje takim

  Reply to this comment
 3. perkthyesi September 6, 11:44

  Vajtje ardhjet neper bote, dhe takimet me zyrtare te ndryshem, deri me tani kane rezultuar krejtesisht jo efikase, ashtu sic pritet te ndodhe dhe me kete vizite! Mjere taksat tona ku perfundijne! Keshtu ka ndodhur ne te shkuaren. Ky eshte realitetit paradoksal shqiptar, pavaresisht tam tameve te demagogjise me origjine nga sistemi i shkuar!

  Reply to this comment
 4. Arber Iliri September 6, 12:18

  Te uroj nje udhetim sa me te sukseshem Rama.Vertet i rendesishem ne kohen qe po behet.

  Reply to this comment
 5. Bushi September 6, 13:17

  Shume mire,udhe te mbare dhe suksese zoti Rama.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*