Rama, në pritjen e organizuar nga Obama: Falënderim SHBA-ve

Redaksia Online September 25, 2013 16:25

Rama, në pritjen e organizuar nga Obama: Falënderim SHBA-ve

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga bashkeshortja morën pjesë në pritjen e organizuar nga Presidenti Obama dhe zonja e tij, për krerët e delegacioneve që marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

“Gjatë takimit të tyre, Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë. Ai gjithashtu e siguroi presidentin Obama se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve edhe në të ardhmen – njofton zyra e shtypit prane kryeministrise.

Redaksia Online September 25, 2013 16:25
Komento

11 Komente

 1. pelivan September 25, 13:58

  Me 100% saliu nga kjo foto,(Biles ciftin Rama e paskan vendosur ne mes!), jo vetem eshte trishtuar, por edhe eshte shqetesuar e indinjuar,per te mos thene dhe eshte cmendur,megjithese, kete te fundit e ka te perditeshme…

  Reply to this comment
 2. LORA September 25, 14:01

  Urime tere patrioteve shqiptare per kete perfaqesim dinjitoz qe na ben Kryeministri yne.

  Reply to this comment
 3. nastradini September 25, 14:11

  SA LEKA DO TE PAGUANTE SALI BERISHA PER NJE FOTO TE TILLE?

  Sepse megjithe Podestat qe kishte blere ishin deshmitare qe kishte mbetur ne Dimrin e Vetmise se tij te Madhe, njesoj si Enver Hoxha kohe me pare. Kjo foto flet me shume se ato qe shkembejne kohet e fundit kryeministri aktual me paraardhesin e tij. Ketu lind nje pyetje: Sa LEKA do te paguante Sali Berisha per te patur nje foto te tille?

  Reply to this comment
 4. mira September 25, 15:33

  ka lezet ,kur perfaqesohesh me intelektuale den babaden,e shkruajta shqiptareshe ,se keshtu e meriton dhe se keshtu e kupton me mire xh.Saliu.

  Reply to this comment
 5. XHINO September 25, 15:46

  sikur dhe SKERDHENIN ME ARGITIN ME GJITHE LEKAT E TYREte jape prapseprape nuk arin dot as tek pragu i OBAMES ky Plak

  Reply to this comment
 6. Salep i ngrohte September 25, 16:38

  Shikojeni te ardhmen e Sqiperise , gjigandi Edi me Linden dhe Obama me Mishelen, vetem respekte i kane futur ne mes me perzemersi. Kujdes nevrastenikun Plak Sali Ver Llapa, me gjithe se pagoi Tonny Podesten 1 milion $, nga arka e shqipetareve, per te takuar Obamen , perfundimi dihet, $ u vodhen Berishen e Pordhen.

  Reply to this comment
 7. Horri i Bulevardit September 25, 17:02

  Zoti kryeminister, hajde ne Shqiperi se ketu po vlon fejzbuku i Saliut me mbesen, ajo i poston dhe Saliu ja kthen dhe na tregon ne perralla se sa shume e duan shpellaret.
  Ktheu se edhe vulat e ministrive i kane vjedhur keta, kthehu qe ti nxjerrez zvarre nga ato godina ku shpellari i mori me kater klase shkolle dhe i beri drejtora me universitetin e Naim Cilit.

  Reply to this comment
 8. askushi September 25, 18:41

  Ore Edin e kan qejf te gjithe se edhte djale tirane pra eshte qytetar, eshte energjik, eshte i gjate, me i gjati nga gjith udheheqesit e botes dhe thone gjatesia gjysma e bukuris, ka nje emer evropian, qe perendimi e thot kollaj dhe e ndjen veten rehat kur ja permend, se Salih nuk shkon fare.
  Ishalla nuk na harron perendimi sic ka bere 50 vjet me Enverin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*