Rama: Nano, mesazh pas ftesës që i bëra në Kongres

March 30, 2016 22:18

Rama: Nano, mesazh pas ftesës që i bëra në Kongres

Duket se ngrica në komunikim mes Edi Ramës dhe Fatos Nanos po vjen drejt shkrirjes.

Pas falënderimeve publike që kryeministri bëri ndaj paraardhësit të tij në Kongres, duket se janë pritur mirë edhe nga ish-kreu i Partisë Socialiste.

Kur Ilva Tare pyeti kryeministrin Rama nëse ka pasur reagim nga Nano, ai u shpreh: “Po kam pasur një mesazh shumë njerëzor”.

Ai nuk e sqaroi se çfarë ishte thënë konkretisht dhe refuzoi t’i përgjigjej pyetjes nëse Nano do të vinte në 25 vjetorin e Partisë Socialiste./DITA 

March 30, 2016 22:18
Komento

4 Komente

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... March 31, 00:54

  Z. Ed Bojaxhiu ngele neper emisione ne TV sa tek , Feziu i Frangajt qe nga armik pasi te fryu xhepin e ke bere mik per koke, sa per pak nuk e hidhnove me Saliun, shkon tek Ilva ( qe i dha durat edhe Siriano-Amerikani, ish burri), tek Sokoli ( qe i binte me d… live), te Xhaxhiu koqja, etj, etj, ku nuk shkon si te del koha. Shteti ka shkuar per lesh, shqiptaret jane pa pune, te pasigurt per jete krimi eshte ne rruge, mafia ne pushtet dhe drejtesi, pa mjekesi, qytetaret kane marre rruget e kurbetit dhe jane shperndare si cifutet ne shkretetire e ti del e ben llogje Kavaje neper TV. TURP

  Reply to this comment
 2. korçari March 31, 07:18

  Nano duhet te pergjigjet per koncesionin e aeroportit te Rinasit ku shqiptaret paguajne biletat me shtrenjte se kudo ne Europe dhe me e keqja per 25 vjet ,ky matrapaz duhet te jape llogari para drejtesise

  Reply to this comment
 3. anticensurë 25642654 March 31, 08:55

  shpresoj që të mos jetë ky palloshi “dora e nanos” dhe jo blushi,si akuzojnë bythlëpirësit e këtij!?
  faktet kanë treguar se kjo qënje nuk ka asnjë problem moral për të bërë aleanca,ti shkatërrojë ato dhe të denigrojë gjithkënd për interes të tij!!
  prifti dhe meta janë dy nga rastet!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim