Rama në 2011: Plehrat, tradhëti kombëtare

September 30, 2016 15:14

Rama në 2011: Plehrat, tradhëti kombëtare

Drejtuesit e AKIP (Aleanca Kundër Importit të Plehrave) kanë publikuar në profilet e tyre në rrjetet sociale një postim të Edi Ramës që daton në 3 nëntor 2011, kur ai drejtonte opozitën.

“Të thuash dua plehra nga jashtë është tradhëtia më e madhe kombëtare në kushtet kur vendi ka 1 milionë ton plehra rrugëve”  – shkruante Rama asokohe në Twitter.

rama-2011

 

 

 

September 30, 2016 15:14
Komento

1 Koment

  1. I.Troplini September 30, 16:15

    E ç, mè interesojnè mua, gjepurat qè fola dje. E sotmja èshtè ajo qè na bèn tè pasur. Ajo e djeshmja bènte vetèm Xenin dhe Liken. Pyesni dhomèn amerikane tè tregtisè, po tè doni.!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim