Rama në Dibër: 29, numri i bekuar që do të çlirojë energjitë e këtij populli për rilindje kombëtare

Redaksia Online June 12, 2013 11:10

Rama në Dibër: 29, numri i bekuar që do të çlirojë energjitë e këtij populli për rilindje kombëtare

Kreu i PS-së, Edi Rama, ka zhvilluar sot një takim entuziast me banorët e Peshkopisë. Pavarësisht se një bastion i të djathtës në zgjedhjet e shkuara, sheshi kryesor i qytetit është mbushur si rrallëherë me qytetarë.

“Jam jashtëzakonisht i mrekulluar nga kjo pamje, dhe kjo pamje është një përgjegjësi shumë e madhe për mua dhe për të gjithë ne, për të gjitha zotimet që kemi marrë për Dibrën që do t’i bëjmë realitet duke filluar nga Rruga e Arbrit që Dibra të mos jetë e izoluar. Pas 23 qershorit Dibra nuk do të jetë më e rrënuar, Dibra nuk do të jetë më e braktisur. Numri 29 është numri i bekuar që do të çlirojë energjitë dhe pasionet e këtij populli për një liri dhe rilindje kombëtare”, tha Rama përpara mbështetësve që mbushin sheshin.

Duke iu referuar kandidatit të PS, Rama tha se ekipi i socialistëve sjell para votuesve një tjetër doktor, atë të duhurin.

 

Redaksia Online June 12, 2013 11:10
Komento

66 Komente

 1. arbenita June 12, 11:17

  Me 23 Qershore merr fund braktisaj dhe harresa e Dibres dhe e cdo zone ku jetojne shqiptaret, do te nise nje epoke e re, ne shqiperin e Rilindur, do te behen realitet enrrat e shqiptareve per me shume punesim, me shume investime, me shume zhvillim, me shume dinjitet etj…Rilindje

  Reply to this comment
  • ijoni June 12, 11:28

   shqiperia do te rilinde eshte thjesht ceshtje kohe
   numri 29 eshte numri i shpresen, beses e suksesit
   FITORE DHE RILINDJE! VOTO NR29!

   Reply to this comment
   • besnik June 12, 12:20

    Te gjithe jane me Rilindjen dhe kjo eshte nje alternative qe tashme po e mbeshtesin te gjithe. Ne diber te gjithe ata njerez kishin dale per te degjuar se cfare do te beje Rama per 4 vitet e ardhshme.

    Reply to this comment
    • Alban June 12, 12:24

     Dibra dji eshte ne nje feste te madhe sepse te gjithe njerezit atje kishin ne mendje vetem Rilindjen. Ne Diber ishte nje miting shume i madhe qe ku te gjithe njerezit flisinin vetem per Rilindjen.

     Reply to this comment
     • Alban June 12, 12:26

      Me kete qe beri ne Diber eshte me te vertete nje arritje shume e madhe sepse po arrin qe te marre nje supermbeshtetje ne cdo qytet qe me pare ajo nuk arrinte te merrte kaq shume mbeshtetje. Bravo Rama per kete atmosfere kaq te bukur dhe ku nuk kemi asnje dyshim qe Rilindja ne diber do jete nje realitet me 23 qershor.

    • KIKA June 12, 12:30

     Sali Berisha para se te kerkoje votat e popullit Shqiptar duhet te jape llogari para drejtesise per kater viktimat e 21 janarit!

     Reply to this comment
    • GENTI June 12, 12:32

     Nese votojme numrin 44 do te thote te kthehemi 44 vite pas, pra nuk duhet te votojme numrin 44 qe te kthehemi 44 vite pas por te votojme numrin 29 qe te vazhdojme perpara, te votojme numerin 29 per nje te ardhme me te mire!

     Reply to this comment
    • PJETRI June 12, 12:33

     Si mund te votojme Sali Berishen kur e dergoj vendin drejt humneres, si mund te votojme Saliun derisa ky e shkaterroje vendin per interesat e tij personale, JOOOOO NE NUK DO TE VOTOJME KURRE SALI BERISHEN!

     Reply to this comment
    • BESMIRI June 12, 12:37

     Populli Shqiptar nuk harron dhe nuk do te harroje kurre qeshtjen e 21 janarit deri sa te kete drejtesi per 4 qytetare te ndershem qe humben jeten me 21 janar 2011 nga dora e vraseve qe sot jane qytetare te lire, por do te vije ajo dite qe po presin gjithe shqiptaret, do te vije dita qe te kemi drejtesi per kater deshmoret e demokracise.

     Reply to this comment
    • ADMIRI June 12, 12:39

     Varferia ne kulm, papunsia ka arritur shifra te larta, borxhi publik ka kaluar 60% (shifer shume e larte), varferia ka arritur ne kulm, korrupsioni ka arritur shifra te larta, si mund ta votojme Saliun kur e shte ai qe e ka derguar vendin ne kete gjendje?! NUK DO TA VOTOJME KURRE RRENIMIN

     Reply to this comment
    • LEZHA June 12, 12:40

     Me 23 qershor kjo qeveri duhet ndeshkuar me vote sepse nuk ka rruge tjeter se edhe kater vite te tjera me kete qeveri jane shume se po e mori prape Saliu vendin e mori lumi!

     Reply to this comment
    • ROMINA June 12, 12:42

     Une me 23 qershor votoj Partine Socialiste, votoj numrin 29, votoj per Edi Ramen Kryeminister sepse eshte e vetmja shprese per mua dhe per familjen time!

     Reply to this comment
    • QYTETARI June 12, 12:43

     Partia Socialiste eshte e vemtja shprese qe i ka mbetur vendit tone, eshte e vetmja parti qe mund te bej dicka per vendin se partia ne pushtet nuk ka bere asgje te mire per vendin perkundrazi e ka shkaterruar ate!

     Reply to this comment
    • ORIOLA June 12, 12:59

     Me 23 qershor duhet te gjithe te votojme numrin 29 numrin qe na jep shprese per nje te ardhme me te mire.

     Reply to this comment
    • ILI June 12, 13:02

     EDI RAMA LULEZOI TIRANEN NE GJITHE ATO VITE QE ISHTE KRYEBASHKIAK, MBAS 23 QERSHORIT DO TE LULEZOI GJITHE SHQIPERINE #RILINDJE ME EDI RAMEN KRYEMINISTER !

     Reply to this comment
    • KOLY June 12, 13:04

     Shpresa e vetme per nje te ardhme me te mire ka vetem nje emer dhe ai emer eshte EDI RAMA i cili mbas 23 qershorit do ti jape shqipetareve ate qe eshte e tyre!

     Reply to this comment
    • ILA June 12, 13:14

     Me 23 qershor voto Partine Socialiste me Edi Ramen Kryeminister te Shqiperise nese do te kemi nje Kryeminister te denje per te qeverisur vendin!

     Reply to this comment
    • OLA June 12, 13:21

     Sali Berisha e dergoi vendin drejt rrenimit, duhet te votojme kunder tij me 23 qershor per te miren e te gjitheve sepse po votuan Saliun do te khthehemi shume vite pas!

     Reply to this comment
   • ALMA June 12, 12:20

    Kjo qeveri qe kemi tani duhet larguar sa me pare sepse po e shkaterron vendin dhe nese nuk e largojme do te vazhdoje ta shkaterroje vendin per kte duhet ta ndalojme, dhe e vetmja menyre eshte te votojme kunder tij!

    Reply to this comment
   • LISA June 12, 12:22

    Populli Shqiptar nuk do tja harroje kurre Sali Berishes 21 janarin, nuk ja harrojme kurre ate dite te paharrueshme per te gjithe shqiptaret sepse humben jeten 4 qytetare te pafajshem te cilet ishin ne ate proteste per te kerkuar te drejtat e tyre. Te gjithe po presim drejtesi, dhe shpresojme qe kjo drejtesi te vihet ne vend mbas 23 qershorit!

    Reply to this comment
   • ILDA June 12, 12:24

    Ka ardhur koha qe Sali Berisha te largohet nga pushteti sepse po e rrenon vendin, populli shqiptare duhet te mendoje mire para se te votoje me 23 qershor duhet te mendoj te keqijat qe na ka bere Saliu ne gjithe keto vite!

    Reply to this comment
   • URA June 12, 12:26

    Populli Shqiptar duhet te jete i bashkuar kunder te keqes qe ka vetem nje emer qe eshte Sali Berisha, duhet te jete i bashkuar me shume se asnjehere tjeter qe ta largojme me 23 qershor!

    Reply to this comment
   • MOZA June 12, 12:29

    Kjo qeveri ka pasur 8 vite kohe per te treguar vlerat e saj por nuk bere asgje te mire per vendin por vec e shakterroj vendin tone te bukur!

    Reply to this comment
  • desdemona June 12, 11:30

   29 eshte numri i FITORES
   29 eshte numir i se ARDHMES
   29 eshte numri i DEMOKRACISE se VERTETE
   29 eshte numri i NOVACIONIT
   29 eshte numri qe do te shenoje KTHESEN me te madhe ne te gjithe historine
   29 eshte numri qe ne DO TE VOTOJME TE GJITHE.

   Reply to this comment
   • romira June 12, 11:33

    Lideri qe i duhet popullit,lideri per te cilin kemi nevoje me shume se kurre lideri qe do te na coje drejt europes,lideri qe do ta lulezoje shqiperine dhe ta ngjyrosi ate me ngjyra te verteta dhe jo me gjak,o rama qofsh i bekuar e te dhente zoti force qe ti perballosh te gjitha ato qe te ka lene berisha ne kete menxyre.

    Reply to this comment
  • gentian June 12, 11:33

   Me 23 qeshore do te marr fund banda e sali berishe..

   qe vetem vjedh dhe jep premtime te kota dhe beni sikur po ben per shqiperin

   ku ne dy javet e fundi.. ben dy rrugica.

   ti themi stop duke mos e lejuar te navjedh e te na kercenoj se do voton me zore

   ku ne 8 vjet nuk ka bere asigjoo… per shqiperinn

   Reply to this comment
  • enida June 12, 12:18

   Programi I rilindjes eshte program me I arrire deri me tani . Programi me I detajuar dhe program qe permbush te gjitha dimensioned e jetes programi I cili do te plotresoji gjithe vakumin e qeverise ne ikje. Rama per veriun per jugun ka nje program dhe me ane te ketij programi do te rilind gjithe vendin gjthe shqiperin.

   Reply to this comment
 2. posat June 12, 11:17

  vetmi lider deri tani qe kupton rendesine e nje qyteti me shume vlera dhe tradita si dibra , ajo ka 8 vite ne gjume, 8 vite qe jane larguar te rinje dhe qytretaret e saj, dibra po te investohej do te kishte shume vende pune, turizem por saliu nuk e beri kete, edi rama duam rilindje

  Reply to this comment
  • ara June 12, 12:03

   Rilindja Nis aty ku saliu i la njerzit ne balet
   aty ku sali berisha vetem ka dhen premtime te rreme ku nuk ka mbajtur as nje nga premtimet e dhena

   votoni per 29 votoni per NJE RILINDJE TE VERTET..
   UN BESOJ KE EDI RAMA

   Reply to this comment
  • albina zebi June 12, 12:28

   eh dibra jone ka shume vite e lene ne harrese si nga e majta dhe nga e djathta dhe kte nuk e bejne partite te dashur dibran por individet te cileve u kemi dhene voten deri tani dhe qe per hir te se vertetes kane lene shume per te deshiruar ……

   por me ne fund ne kemi kanditatet me te mire qe i jane paraqitur dibres ndonjehere , te moralshem te pregatitur dhe te kulturuar ! e pse te mos i votojme
   VOTO 29 DHE RILIND DIBREN DHE DIBRANET

   Reply to this comment
 3. alkatraz June 12, 11:17

  29 eshte numri i fitores
  29 eshte numri i rilindjes
  FITORE ME DATE 23
  saliu nuk e ka te gjate!

  Reply to this comment
 4. Erilda June 12, 11:18

  cdo dite na rritet besimi per partine socialiste dhe prurjet qe ka, kjo nuk eshte nje fushat kjo eshte nje feste per te gjithe ne, fitorja eshet e sigurt, faleminderi te gjiteh antereve te ps qe ne themelimin e saj
  PO DHE KJO FUSHAT ZOTI RAMA ESHTE NJE FESTE QE DO TE PERFUNDOJ NE FITOREN HISTORIKE TE PARTIS SOCIALISTE DHE CDO KONTRIBUESI DHE PJESTARI APO ISH PJESTARI I THEMI FALEMINDERIT

  Reply to this comment
 5. kevi June 12, 11:18

  Me 23 Qershore Dibranet e te gjithe shqiptaret votojne partine socialiste, per nje shqiperi te Rilindur per nje qeveri qe mendon per qytetaret dhe jo vetem per xhepat e Kryeministrit ne ikje dhe familjes se tij.Rilindje

  Reply to this comment
 6. LOLI June 12, 11:19

  NUMRI 29 DO TE JET SHPRESA DHE ALTERNATIVA JONE ME E MIRE QE DO TE ZGJOJ SHQIPERINE NGA GJUMIIIII , DIBRA URIME SUPER PRITJE NE E DUAM RILINDJEN YE GJITEH BASHKE

  Reply to this comment
 7. mirti June 12, 11:19

  nuk ka dyshim qe partia socialiste do i fitoje zgjedhjet
  perballe eshte nje kundershtar si saliu i cili duhet shporrur nga karrikja e tij, te cilet e ka shume per zemer
  o burra ta largojme saliun
  ta rilindim vendin!

  Reply to this comment
 8. beri June 12, 11:20

  ME DUKET SE IKU SALIUU VINI RE VINI RE EDI RAMA NJE LIDER PA ANTIPLUMB DHE SNAJPER Miting i jashtëzakonshëm i Partisë Socialiste në Dibër , EDI RAMA PO TREGON SE FITORJA E TIJ NE CDO RRETH ME KETO PRITJE DO TE JETE MADHESHTORE URIME URIME CDO GJE PO SHKON SIC DUHET DIBRA E PANDALUR FITORE BRAVOOOOOOOOO DIBRA

  Reply to this comment
 9. LETA June 12, 11:21

  kthejini DIBRES fytyrene merituar dhe nderin ka 8 vite e lene menjane a thua se nuk ekziston, keto jane njerzit qe shume shpejt do te bejne historin e fitores me te madhe ne vend rilindje

  Reply to this comment
 10. ARTA June 12, 11:22

  SALI BERISHA I PREMTOI POPULLIT TE DIBRES PERJ 8 VJETESH SE DO TU BENTE RRUGEN E ARBerit

  NUK DI GJE TJETER VEC SE TE JAPISH PREMTIME QE KURR NUK DO TI MBASHE

  JEMI MESUAR ME TY NJERI HAJDUT

  Reply to this comment
  • GUARINNN June 12, 11:26

   KU ISHTE SALI BERISHA PARA 8 VJETESH QE DHA MILJONA PREMTIME

   QE NE TE VERTET NUK KA MBAJT AS NJE NGA PREMTIMET QE KA DHEN

   VETEM KA VJEDHUR DHE TANI E NDJEN VETEN TE HUMBUR DHE KA FILLUAR TE KERCENOJ NJERZIT SE NUK KA MENYRE TJT

   Reply to this comment
 11. cama June 12, 11:23

  keto jane kembanat e fitores se madhe , keto jane kembana te deshtimit te Berishes. keto jane kembana te nje fitoreje te re , te nje te ardhmeje me te mire. me me shume punsime , me me shume te ardhura me me pak taksa , me me shume perkujdesie per qytetaret

  Reply to this comment
 12. jerina June 12, 11:23

  S’ka si te jete ndryshe!
  Dibra ashtu si gjithe veriu kane qene tere keto vite te izoluar nga indiferenca totale e qeverise per hallet e popullit, qe vetem ka plackitur e ka menduar per pasurimin e vet dhe te familjes.
  Prandaj te gjithe duan rilindjen, duan nje qeveri te re qe vendos para te gjithave kauzen kombetare.

  Reply to this comment
 13. besi June 12, 11:24

  fitora nuk do te vonoje zoti rama.te gjithe jemi me ju qe ta nxjerrim kete vend nga balta e te jetojme ashtu si e gjithe europa.me ju do te shkojme deri aty ku te jete me mire per te gjithe dhe me aq mundesi sa ju ka lene berisha.ju jeni shoresa jone e ardhmja jone.jemi te gjithe me ju dhe fitorja kete 23 qershort eshte e SIGUTRE e sigurte.

  Reply to this comment
 14. donjana June 12, 11:27

  Kete 23 qershor jemi me ty,me skuadren e rilindjes e me te gjithe popullin.ne duam te ecim perpara,duam te lulezojme,duam te rilindim e per te gjitha keto e kmei per detyre te te votojme me 23 qershor.Boll me vuajtje,boll me me njerez qe as qe duan tja dine per shqiperinen,boll jetuam me mashtrime e me frike.Sot ka ardhur koha te rilindim per te miren tone.Ti je e ardhmja e kombit tone shpresa jone je nje njeri plot me virtyte e hijeshi.Te gjithe do te te votojme ty sepse ti do te na iluminosh e te na ndricosh sepse ky vend merr fund pa ty…

  Reply to this comment
 15. kevi June 12, 11:28

  anja • in an hour −
  Me 23 Qershore mer fund mbajtja e qeveris ne qafe, mer fund pushtet hadut e i korruptuar, me voten tone ne do te bejme te mundur Rilindjen e shqiperis dhe hapjen e rruges per me shume investime per Dibrene harruar dhe per cdo qytet tjeter…Rilindje

  Reply to this comment
 16. rea June 12, 11:29

  Sot cdo shqptare eshte me i bindur se kurre se partia socialiste eshte alternativa e vetme qe do te nxjerre vendin nga bataku i baltes dhe i korrupsionit ku e ka shpene pushteti ne ikje….per ti dhene mundesin cdo shqiptare qe cdo sektori te jetes qe te rilinde.

  Reply to this comment
 17. arsi June 12, 11:30

  Me 23 Qershore merr fund braktisaj dhe harresa e Dibres dhe e cdo zone ku jetojne shqiptaret, do te nise nje epoke e re, ne shqiperin e Rilindur, do te behen realitet enrrat e shqiptareve per me shume punesim, me shume investime, me shume zhvillim, me shume dinjitet etj…Rilindje

  Reply to this comment
 18. ana June 12, 11:32

  Prisni daten 24 e do ta njihni Dibren e dibranet,more mjerane!

  Reply to this comment
 19. baci June 12, 11:35

  sot eshte mese e qarte qe PS eshte e vetmja alternative per gjithe shqiperine edhe dibren gjithashtu.. eshte e vetmja zgjidhje per problemet e hallet e popullit shqiptar,
  sot e ne vazhdim kerkojme te rilindim perseri vetem me Partine Socialiste !

  Reply to this comment
 20. tea June 12, 11:40

  Me 23 Qershore merr fund nje epoke deshtimesh te nje pushteti mafjoz e te korruptuar, mer fund harresa e qytetareve te dibres, per ti kthyer ketij qyteti vemendjen qe meriton pas 23 Qershorit, me pune dhe jo me premtime boshe e rrene sic jane mbajtur deri me tani…Rilindje

  Reply to this comment
 21. nadja June 12, 11:40

  Peshkopia do ndricoje peshkopia do lulezoje peshkopia do rilindi mbas 23 qershori .rama eshte i derguari nga qielli qe do ta beje kete toke me te ndritur e me te ditur se asnjehere tjeter,rama eshte ai i cili do ta beje shqiperine europe e ne do te jetojme si njerez.

  Reply to this comment
 22. RIDO June 12, 11:43

  Pas 23 qershorit Dibra nuk do të jetë më e rrënuar, Dibra nuk do të jetë më e braktisur. Numri 29 është numri i bekuar që do të çlirojë energjitë dhe pasionet e këtij populli për një liri dhe rilindje kombëtare BOOL ME NE HARRESE

  Reply to this comment
 23. nevila June 12, 11:44

  qofsh i bekuar zoti rama sepse je njeriu i pare qe do te sjelli ndryshimin e vertete ne kete vend te kalbur.bravo per gjithcka qe keni bere per ti cjerre masken saliut dhe atyre pushtave qe mban me vete.je qeverisesh nga berisha eshte nje torture e vertete i cili nuk do ta sjelli kurre demokracine e shumepritur nga te gjithe ne.

  Reply to this comment
 24. etleva June 12, 11:44

  berisha nuk ka me se cfare te japi.cikli i tij prej diktatori mbaron kete 23 qershor.edhe ai vete e di se nuk ka se cfare ti japi me shqiperise.ne kemi nevoje per fytyra te reja qe i perkasin kohes se gjasme asaj qe quhet demokraci e te rritemi me idera inovatore e me pune qe do te na cojne perpara e drejt europes secilin prej nesh.Nuk mjaftojne vetem rruget e tunelet per te ndetuar nje shtet.Duhen shume gjera qe ne sot nuk i kemi e berisha nuk na i siguroi dot.nuk ja heq njeri meritat si politikan prej 22 vjetesh por sot duket gjithnje e me shume se kaq ishte cikli i tij prej kyeministri.i takon tjeter kujt mundesia per nje qeverisje me te mire dhe per te bere ato qe zoti berisha nuk ishte i afte ti bente sepse ne ide e ne mendime ka ngelur gjithmone ne komunizem dhe ne kete moshe e ka shume te veshtire te dali nga vetja.

  Reply to this comment
 25. gesti June 12, 11:45

  ME VOTEN PER PARTINE SOCIALISTE ME 23 QERSHOR do të marrë fund braktisja dhe izolimi i gjithë kësaj zone të Shqipërisë, të cilës sipas tij, do t’i jepet perspektiva e munguar në të gjithë këto vite.DIBRA MERITON ME SHUME

  Reply to this comment
 26. vanina June 12, 11:46

  Lideri i ardhshem jeni vetem ju zoti rama.Keni uratat e mia dhe te te gjithe popullit qe do me te vertete te ndryshoje e te ecin perpara e nuk duan me skamje sic kemi keto 8 vjet qe berisha e ndertoi me duart e veta dhe te atyre qe i vrau padrejtesisht. Urime o njeriu i vetem qe do ta ndryshoje shqiperine e shkrete.Urime dhe fitore te metejshme.Popullin e kenik mbas e do te bejme me te miren per ju.Ju jeni njeri Unik,punetor e me shume vlera kshuqe e meritoni te jeni kryeministri i ardheshem i ketij vendi qe ka me shume nevoje per ngjyra.

  Reply to this comment
 27. vani June 12, 11:50

  Fitorja eshte e juaja.fitorja do te jete per te gjithe ne.ne do tju mbeshtesim e do tju perkrahim ashti sic po beni ju me te gjithe popullin ne keto momente.tek ju do te gjeje te gjithe besimin e humbur keto 8 vjet sepse ka arritur nje situate aty ku nuk mban me.

  Reply to this comment
 28. jerina June 12, 11:52

  rama eshte njeriu qe i duhet shqiperise qe sot e ne vazhdim.rama eshte njeri plot virtyte e plot ndenja qe e di se ceshte me e mira e shqiperise.fitore zoti rama edhe clirim njehere e mire nga kthetrat komuniste dhe diktatoriale te atij njeriu qe as emrin nuk dua tja permend sepse na kap trishtimi.sot kishim mundesi te ishim dikush ti kishim bere enderrat realitet por saliu nuk na la por na zhyti me keq ne llum.kemi nevoje per rilindje me shume se kurre dhe jeni njeriu i vetem i cili mund te na nxjerri nga llumi qe krijoi berisha.

  Reply to this comment
 29. tea June 12, 11:58

  Me 23 Qershor voto Skuadrene Rilidnjes per me shume punesim, per me shume zhvillim ekonomk, voto numrin 29 per ti hapur rruge endrres eurpiane te shqiptareve. voto Rilindjen si te vetmen shprese per nej te ardhme me te mire.

  Reply to this comment
 30. AMBRA June 12, 11:59

  Me 23 Qershore te gjithe shqiptaret e zakonshem qe duan nje shqiperi te Rilindur votojne numrin 29…Votojne Skuadrene Rilindjes per me shume vemedje dhe mbeshtetje te qytetareve te theshte.

  Reply to this comment
 31. dalina June 12, 11:59

  te jesh njeri shpellar sot eshte shume e thjeshte.te jesh nje njeri si ty plot virtyte e plot miresi eshte shume e veshtire te gjejme verdalle.prandaj populli duhet te te mbaj fort pas vetes sepse nqs te humbim kesaj here do ta jete fundi i shqiperise e nuk do te mund te behemi kurre njerez.Hapini sute o popull.edi rama po punon ka me vete njerez qytatar.edhe ju qe jeni fshatare e inferiore hajdeni afrohuni ne qytet por te punojme te gjithe sesbashku per te vendin e ta ndertojme ate sebashku por jo nepermjet dhunes nepermjet krimit nepermjet presionit sepse te drejtat e njeriut jane te shenjta.jeten nuk jua ka dhene as berisha askush tjeter.jeni ju te vetmit qe do te zgjidhni ate qe ju pelqen e ju perfaqeson.per mua rama eshte njeriu me bote per te cilen shqiperia ka sot nevoje me shume kurre kshuqe shfrytezoheni me sa te mundeni kete mundesi

  Reply to this comment
 32. kevi June 12, 13:56

  Dibra dhe e gjithe shqiperia me 23 Qershor do te votojne Skuadren e Rilindjes per ti trguar Berishes qe ai ka harruar por Dibranet nuk e harrojne harresen e tij dhe do t;ia kujtojne kete me vote masive kunder Berishes, gjyshit me antiplumb

  Reply to this comment
 33. arbenita June 12, 13:56

  Me 23 Qershore Dibranet e harruar do te votojne me logjike dhe jo me zemere, do te votojne me mendje te kthjellet kunder pushtetit te korruptuar e hajdut, kunder atyre qe i harruan per 8 vite me radhe deh sot ne kohe fushate vijen e u kerkojne voten pa pike turpi…Rilindje

  Reply to this comment
 34. arbi June 12, 13:58

  Pritje madheshqtore i behet Edi Rames ne cdo qytet ne cdo shesh, sepse shqiptaret shikojne tek ai Kryeministrin ideal te shqiperis europiane…Rilindje

  Reply to this comment
 35. Azemi June 12, 14:52

  Bravo Dibra,poshte klani i Gazidedes qe i mban te mberthyer pas veti sikur i ka gozhduar,u bej thirrje demokrateve te Dibres te distancohen nga ky legen i pa skrupullt.

  Reply to this comment
 36. Ballshi June 12, 14:59

  Bravo Edi Rama ! Koha po verteton cdo dite e me teper performancen tende ne krye te PS. Kurre ndonjehere PS dhe simpatizantet e saj nuk ka qene kaq entuziast dhe te bashkuar, Fitore me 23 qershor,

  Reply to this comment
 37. shaban June 13, 02:07

  20 vjet saliu vetem premtime e genjeshtra na ka dhan,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim