Rama në Elbasan, PD e pret me protesta

June 2, 2018 10:02

Rama në Elbasan, PD e pret me protesta

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta nga demokratët, në qytetin e Elbasanit, teksa po merr pjesë në Panairin e Punës. Dhjetëra simpatizantë të opozitës, shoqëruar dhe nga deputetë dhe vetë kryetari i PD Elbasan, po zhvillojnë një protestë me pankarta në duar.

Protestuesit janë shfaqur me pankarta me mesazhe kundër qeverisë, ku ndër të tjera shkruajnë ‘Poshtë pashallarët e krimit’. Ndërkohë, në vendngjarje ndodhen dhe forca policie, të cilët po monitorojnë situatën.

o.j/dita

June 2, 2018 10:02
Komento

3 Komente

 1. Shpetim June 2, 10:37

  Ku jane protestuesit se nuk i shoh…….

  Reply to this comment
  • protestuesi June 2, 12:57

   Po nuk i shikon protestuesit or Shpetim??????Ata jane kudo ne Bathore,ne Tropoje,ne Lesh me fal ne Lezh,ne tere malet e shqypnise!Keta qe shikon ne foto jane mbajtesit e pnkarteve ku i ka sjelle posaçerisht pashai i Holandes dhe Sali Ladeni i ballkanit!Hajd pra shifemi ne protesten e radhes !

   Reply to this comment
 2. Arben June 2, 14:52

  Hitlerit DHE enverit gjithashtu nuk

  U dilte njeri ne protesta.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*