Rama në Korçë për tërmetin, asnjë koment për audiopërgjimet

June 5, 2019 14:37

Rama në Korçë për tërmetin, asnjë koment për audiopërgjimet

Kryeministri Edi Rama nuk ka pranuar të bëjë asnjë koment në lidhje me audiopërgjimet e bëra publike nga gazeta gjermane Bild, mes kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako dhe Astrit Avdylajt për blerjen e votave, ku del edhe emri i tij.

Teksa numri një i qeverisë ka vizituar çadrat ku janë strehuar disa banorë që u prekën nga tërmeti në Floq, të Korçës, gazetarët e kanë pyetur edhe për këtë çështje.

Por kryeministri nuk ka pranuar të bëjë asnjë koment.

Përgjimet  mesa duket pritet të trazojnë akoma më shumë situatën në vend.

 

b.b/dita

June 5, 2019 14:37
Komento

3 Komente

 1. Aladini me eskorte June 5, 14:46

  Hahahaaa
  Lexoni me vemendje tekstin anglisht te pergjimit
  Paskan fjet bashke kryetar Edvini me ket ordinerin???
  hahahahaa
  🙂 🙂

  Reply to this comment
  • Bureto June 5, 14:56

   Që New York Times është një letër higjenike e morëm vesh nga Salehu, po nëse është e tillë dhe Bild, ka ndonjë çudi?!

   Reply to this comment
 2. sokrat June 5, 18:11

  Ne vend qe ta pyesin se si do te zgjidhet problemi i banoreve qe kane ngelur pa shtepi, per te cilen kishte vajtur atje, keta lloj gazetaresh pyesin se cfare do te behet me Vangjushin? Ajo nuk eshte pune e Rames por e drejtesise qe nuk varet nga Rama. Rama ka bere shume mire qe nuk ka folur se i duhet te perballoje kete situate te veshtire ne Korce. Sipas logjikes se gazetarit Rama duhet te shkonte ne Korce dhe te fliste per Vangjushin! Ne kete rast do te thoshin se Rama nuk eshte mire. Ky nuk eshte lajm por spekullim!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim