Rama në Presidencë, takim 30 minuta me Nishanin për guvernatorin e ri

September 14, 2014 10:48

Rama në Presidencë, takim 30 minuta me Nishanin për guvernatorin e ri

Kryeministri Edi Rama është parë të shkojë në Presidencë paraditen e sotme, ku ka zhvilluar një takim me kreun e shtetit.

Takimi, i cili është zhvilluar rreth orës 11:30 minuta ka zgjatur rreth 30 minuta.

Takimi ka ndodhur në një ditë pushimi dhe nuk ka pasur ndonjë njoftim për median.

Ky takim zhvillohet në një kohë kur kemi arrestimin e guverantorit Ardian Fullani, të shkarkuar nga Këshilli Mbikqyrës dhe që pritet që seancën e të enjtes të hidhet në votim në Kuvend.

Ndërkohë do diskutohet dhe për emrin e ri të Guvernatorit.

September 14, 2014 10:48
Komento

2 Komente

  1. Jani September 14, 12:09

    Pse merresh me kete gjytyrymin, atij si funksionon me truri.

    Reply to this comment
  2. Lulzim Bitha September 14, 18:03

    Fullani eshte arrestuar nga Llalla me urdher te Berishes, i cili e donte ne burg pasi i mbylli gojen edhe Santos, dhe vuri ne vend te tij dhenderin e mbeses se gruas se vet.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim