Rama: Në SHBA fitoi platforma që mbron shtresat e mesme dhe të varfëra

November 7, 2012 12:18

Rama: Në SHBA fitoi platforma që mbron shtresat e mesme dhe të varfëra

“Humbja e rivalit të Presidentit Obama është humbja e idesë se të pasurit duhet të paguajnë më pak taksa dhe shteti të ofrojë më pak shërbime!” Ky ka qenë reagimi i liderit të opozitës, Edi Rama, në rrejtin social “Twitter”.

Pas shpalljes së rezultateve në SHBA, ku fitues është shpallur Barack Obama, kryetari i Partisë Socialiste vlerëson se fitorja e presidentit Obama është fitorja e platformës që mbron shtresën e mesme e të varfër.

November 7, 2012 12:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*