Rama në shtëpinë e Aleks Nikës

December 28, 2012 10:54

Rama në shtëpinë e Aleks Nikës

Kreu i opozitës, Edi Rama, ka ndarë me fëmijët e Aleks Nikës gëzimin e festave të fundvitit. Rama dhe bashkëshortja e tij kanë vizituar familjen e Nikës, njëri prej viktimave të 21 janarit.

December 28, 2012 10:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin